İntihar etmemem için bana bir sebep söyleyin?

youtubede kanalım vardı 150.000 aboneli özgün bir kanaldı aylık ortalama 7000-9000 tl kazanıyordum

az önce hesabım sebepsiz yere kapandı neden kapandı bilmiyorum ingilizce bir meil atmışlar sebebini

off offf gitti paralar

Güncellemeler:
yeni kanalım kendini toparlayana kadar kendime bir iş bulacam artık :( off başkasının yanındada çalışılmazki

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• 9000 lira gitti diye bir de cenaze masrafı mı yaptıracaksın? Geride kalanlara yazık.

1|0
    0|0
    • 9000 tl olsa iyi har ay o kadar geliyordu en düşük geldiği ay 7000 geliyodu

• İstanbul'da mezarlar ateş pahası. İyi düşün. :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir tanıdığımın 200 bin küsür abonesi vardı şikayetlerden dolayı kapatıldı geri gelmesi için change. org kampanyası başlattı ve baya bir destek toplandı bu da yetkiliye ulaştırıldı hesap geri verildi arastir geri almasini bulursun

0|0
    0|0
  • hayatının değeri parayla ölçülemez çünkü. mutluluk küçük anlarda gizlidir, yaşadıkça o anları kazanır, nefes aldıkça yaşarsın. ve hava parayla satın alınmıyor.

0|0
    0|0
  • Kanalının adını söyler misin. Sanırım bir yolu var.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ☹

0|0
    0|0
  • Size parayı kim ödüyor ☺️

0|0
    0|0
  • Hadi yaa nasil kazaniliyor bizede soyle

0|0
    0|0
    • google amcadan araştır uzun hikaya 1000 karakter kazabiliyorum en fazla :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Fenomensen yeni hesap acabilirsin link at takip ederiz :) ;)

0|0
    0|0
  • Attıkları e-posta üzerinden hatayı görecek geri dönüş yaparak gerekirse yasal yollara başvurarak geri almaya çalışacak ya da yeni bir kanal açacaksın bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Bu yaşta bu soru...
    Ne ironik demi hayat...

1|0
    0|0
  • O kadar kazandırıyor mu la? Geçmiş olsun. Dava aç :D.

0|0
    0|0
  • Youtube un turkiyeye boyle bir hizmeti yok.

0|0
    0|0
    • sen öyle zannet millet aylık 10.000 .15.000 tl akznaıyor sen ne diyon :)

• Benim zamanim da google a muracat edip banka hesabi bildirimk ve yurt disinda olan tiklat ve kazan sistemini yapmak istedigimiz de, bu maille cevap vermislerdi.

Etrafim bilgisayar muhendiai korsani facebook sifre kiranlariyla kayniyor ben boyle paralar kazanani ne gordum ne duysum youtube tan.

• Ohaa benimde 1000 liralik sayfam kapandi diye uzuluyorduum gecmis ola

0|0
    0|0
  • telif hakkından patlamıştır.

0|0
    0|0
  • telif hakkından dolayı kapatılmıştır. attıkları maili okumadın mı?

0|0
    0|0
  • valla bir sebep söyleyemiycem bence sık kafana

0|0
    0|0
  • Kanalının ismini söyleyebilirmisin?

0|0
    0|0
  • tuhaf

0|0
    0|0
  • haketmiyomuşsun demek ki gidip intihar edebilirsin.

0|0
    0|0
  • madem o kadar popisin açarsın yenisini sorun olmaz. Durduk yere gitme şimdi :D

0|0
    0|0
  • aboneyle para kazanılmıyo yalnız tıklanmayla diye biliyorum

0|0
    0|0
    • abone çok olunca attığım videolar anında 30000 50000 izleniyor reklama tıklanma başı kaznaıyon

• Allah başka dert vermesin.

Bu arada Türkiye de ödeme yapılıyor mu lan?

0|0
    0|0
  • Ya he he

0|0
    0|0
Yükleniyor...