Yilbasinda taksime dustunuz kizsiniz ne yaparsiniz?

Olduda yalnislakla girdiniz o yola etrafinizi hemencicik abazanlar sardi sans eseri mini etek giymisiniz soguga ramen ve belli ellenmeden kurtulamayacaksiniz ne hissederdiniz

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle yıl başında taksimde gece yarısı yalnız başıma gezmem üstelik mini etekte giymem böyle şeyler yapmayacağım için düşünmeyede gerek yok 😌

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• berbat bir durum. Korku filmi gibi

0|1
    0|0
  • ne hissedicem ayağıma gelmişler , yılbaşında güzel bir vakit geçirtirdim onlara. Yeni yıla nasıl girisen öyle devam edermiş sayemde bütün yıl çapkınlıkları sekmeye uğramaz ;)

0|2
    0|0
    • Great bitch

• Yo banane herkezin zevki kendine aslinda bunu direkt dile getirebiliyosan bu senin icin iyi kisiligin guclu guclu bir kadinsin sana tavsiyem korun gerci o isi benden iyi biliyosundur bu konuda ablamsin diyim yalan yok beni ikiye katlarsin bu konularda

• heh yola gel :)

• Ahahha

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 5 defans oyuncusunun markajinda kalan messi gibi hissederim

0|1
    0|0
  • düşen düşünsün

0|1
    0|0
  • o kız o gün taksimdeyse o havadada mini etek giyiyosa haketmiştir zaten yapıcak bişey yok :D

0|0
    0|0
    • Iste senin gibilerin pipilerini kesmek lazim ozaman anan bacina yapsinlar onlarda o duruma dussun empati yap pic profil resmine koyim o tiple yasama öl ya degerini bil öl u ö le yazdim asla yazmadim

• ya anam bacım oraya gidermi benim gidende açık ve net yolludur yani

Yükleniyor...