Kapat

Küçüklükten dislanan lar var mı benim gibi?

Ben su an 18 yaşındayım kendimi bildim bileli hep dislanmisimdir küçükken çünkü ortamim çok pisti oturduğum çevre kötüydü . Şimdi 18 yaşındayım ama halen o yaşadıklarımı unutamiy orum ve bu yüzden insanlarla konuşmaya cekiniyorum korkuyorum çünkü onlarda beni dislayacak saniyorum ve o kadar dislanmis bir insanım ki düşünün şimdi ben dislanmadigim halde insanlardan soyutluyorum kendimi. Bana biri değer verdiği zaman bile bana çok tuhaf geliyor inanamıyorum beni sevdiğine suçlu hissediyorum kendimi resmen çünkü kendimi dislanilmaya alıştırdim. Sizinde böyle sorunlariniz var mı benim gibi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben hic dislanmadim dislamadim da bizim mahallede yok yoktu kesmi ararsin sarhosmu ararsin hepsi vardi

0|0
    0|0
    • Öyle bir yerde büyüdüm ben düşün küçükken kötü bir yerdi

• Yok canim o kadarda değil sosyal medyada utangaç olmak çok saçma bişey zaten

• Asiri falan diyince onden sey ettim peki sosyal medyadan kiz arkadas edinip bulussan yavas yavas belki cozersin dugumleri?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• bende ortam ne bilmem

0|0
    0|0
  • yalniz degilsin azizim...

1|0
    0|0
  • Dizime yatırıp saatlerce başını okşayabilirm şu an o kadar acıdım sana

0|0
    0|0
    • Bende sana acidim sinirini burdan çıkaran gıcık şey seni

• Evet galiba onun eksikliği bendeki aslında biti beni sevip önemsese kendime güvenim gelirdi. Beni kimse sevmediği için kendimi hep değersiz gördüm galiba

• İnsan ne yapıyosa kendi kendine yapıyo onun için değersiz görme kendini

Kızlar Ne Diyor 2

• al bendende o kadar :((

1|0
    0|0
    • Off ne yapıcaz biz böyle :(

• Aynen öyle ama ben fena mutlu olmak yerine suçluluk duyuyor um 😄 Gerci pek kimsenin beni çok sevdiği soylenemez ama.

• Bende kaç kere yemeye çalıştım ama olmadı

• Sen bence psikologa görün

0|0
    0|0
    • Öyle olucak bu gidişle zaten ama annem babam istemiyor götürün diyorum olmaz diyorlar

• Sen gidiceksin güçlü ol

Yükleniyor...