Dine inanmayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ateist - Deistler hakkında ne düşünüyorsunz?

Detayllllllsdlakkgjskdgjfk

0|0
14|23

En İyi Kız Görüşü

• Bir deist olarak yorum okumak için geldim de kimse yazmamış yaa :-D hay ben şansıma..

1|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tanrı denen unsurun kuran ve diğer kutsal kitapların saçmalığını anladıktan sonra önemi kalmamış kimselerdir. Tanrı niyeyse hep orta doğuya metrekareye 3 tane düşecek kadar peygamber göndermesi harbiden çok ilginç Kanada'ya niye hiç göndermemiş acaba ya da Niyeryaya. Tanrı ilginç bir adam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Mantıklı insanlar olduklarını düşünüyorum.

1|3
    0|0
  • Herkesin kendi hayati ve hepimizin ayni dusuncede olmamiz gerektigi gibi bir durum olamaz dogal olarak
    inanmayan inanmiyodur napak..

0|0
    0|0
  • Acayip uzuluyorum. Empati yapiyorum da, amaclari ne? Sonu karanliktan, hiclikten ibaret olan yasamlarinda eglenmeleri, uzulmeleri, her türlü cabalari bana gereksiz ve bos geliyo. Bosluktalar, intihar etmeleri sasirtmaz beni yani.

0|1
    2|2
    • Neden üzülüyorsun ki? Bir yaratıcıya inanmak yerine sevgiye, saygıya, insanlığa inanmak daha güzel ve mantıklı değil mi? Sanılıyor ki ateistler hiç bir şeye inanmıyor boş boş yaşıyorlar.

• Sevgi, saygi, insanlik da yaraticinin getirdigi duzenin bir parcasi.. Yaraticiya inanan, sevgiye, saygiya, insanliga da inanir. Ama ozellikle bir ahiret inancinizin olmamasi oldukca yorucu, uzucu, boslukta hissettiren bir duygu olsa gerek. Mezarla birlikte karanliga donusecegimi dusunsem, bir dakika daha yasamaya ihtiyac duymam.

• Herkes kendi imanından sorumludur. Başkası ilgilendirmez beni, birşey düşünmüyorum. üzülüyorum o ayrı.

0|0
    0|0
  • Deizmin çok mantıklı olduğunu düşünüyorum. Ateisterin çok mantıklı açıklamaları olduğunu biliyorum din konusunda.

0|0
    0|0
  • önceden nankör olduklarını düşünüyordum ama şimdi inanlarında inanmayanlarında nankör olduklarını anladım o yüzden banane diyorum.

0|0
    1|1
  • Beni ilgilendirmez kendi sorunlari

0|0
    0|0
  • En akıllı olanlar bence 😄

0|0
    0|0
  • kime ne? herkesin inancı kendine değil mi. cehennem/cennete el ele gitmeyeceğiz sonuçta...

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • bence onlar aileleri ilk onlara inandıkları için çocuklarıda ileride onlara inanır ve böyle olurrrrrr

0|0
    0|0
  • bence ateistlik en saçma şey hiç bişeye inanmamak sonuçta öldüğünde hiç bişey olmuycak eğer, bir tanrı varsa (bana göre tabiki var allah) sonuçta cezasını çekiceksin o yüzden en azından bir dine inanmak en mantıklısı

0|0
    0|0
  • İnsanları buna göre yargılamıyorum. Allah herkese hidayeti nasib etsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• İnananların haline bakıyorum inanmamaları önemli değil diyorum

0|3
    0|0
  • Dine inanmayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

soruya gel aahahhaha

açılan başlıklar niye komik geliyor bana anlamadım

0|0
    0|0
  • AZRAİL A. S. Göründüğü Vakit Tövbe Kapısı Kapanacaktır.

0|2
    1|3
  • Sorun şu herkes kendi düşüncesini doğru buluyor.
    Karşı tarafı ise aptal.
    Oysa kimse bir şey bilmiyor bu hayata dair.
    Kesin olan bir şey varsa o da hiçbir şeyin kesin olmaması..

0|0
    0|0
  • Yazık ediyorlar kendilerine. Benim düşünmeme değmeyecek kadar zavallı gösteriyorlar kendilerini. Ama tabi önce respect !!

0|0
    0|0
  • herkesin düşüncesi, fikri kendine, bize hayatlarını şekillendirmek düşmez, inanmıyorlarsa biz ne yapalım? biz bildiğimiz yoldan onla bildiği yoldan gitsin.

0|0
    0|0
  • İnsanlar arapları görünce dinden soğuyor.. Elin hristiyanları müslümanları ellerinde oynatıyorlar.. Müslümanlardan ateist olanlar, müslümanlık dinini yanlış algılamalarından dolayı dinden soğuyorlar... Bknz arap ülkelerinden bazılarına..

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum. Her koyun kendi bacağından asılır.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=HkNK2_XqfO8 bayındır hocamız bu konuda gerekli acıklamayı yapmıştır :)

0|0
    0|0
  • Özgür olduklarını düşünüyorum ve sonsuz saygı gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır ve herkez kendisinden sorumludur.

0|1
    0|0
  • Özgür ve korkusuz bir yaşam :)

0|0
    0|0
  • İnsanların düşünceleri beni ilgilendirmiyor. :)

0|0
    0|0
  • Ateistleri cozmek asar seni

0|0
    0|0
  • Severim keretaları.

0|0
    0|0
  • dincilerin saçma sapan ezbere hayatlarından ve bize öğretilen arap kültürü bir dinden bıkarak deist oldum. olması gereken en iyi şey ateist değilim kesinlikle imanlı bir deistim kendi dilimde dua ediyorum anlamadığım arap dilinde değil hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Düşünecek bişi yok onlar zaten yok isteğimiz hak yolunu bulmaları

0|0
    0|0
  • birşey düşünmüyorum
    bir yerde dine inanmayan insanlar varsa orada gevşek müslümanlar vardır

0|0
    0|0
  • kendi tercihleri kendi meseleleri

0|0
    0|0
  • ömürleri yeterse inşallah tevbe edecekleri saniyeleri olur şu dünyada.

0|0
    0|0
  • ilhan arselin deyimiyle zifiri karanlıkta kara koyunun kara kuzusunu görmüşlerdir.

0|0
    0|0
  • Allah yoksa neyi inkar ediyolar ya :D Olmayan şeyi inkar edemezsin sonuçta

0|0
    1|2
Yükleniyor...