Bot giyiyosun göbeğin açık geziyorsun psikolojik soruların mı var kızım?

Merakla bekliyorum mantıklı bir açıklama yapılsın lütfen. 😒

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• bak bu konuda katılıyorum donmuyorlar mı?

1|1
    0|0
  • Moda ve kendilerini güzel sandıkları, farklı olma düşünceleri gibi. Ben şahsen 3 kat giyinmeden dışarı çıkmam.

0|1
    0|0
    • Kendilerini komik duruma düşürdüklerini bilmiyolar galiba, zaten olması gereken bu değil mi?

• olabilir ama bazıları göbeği açık gezmiyor buda var mesala ben tabikide bot giyecek üşüdüğünde ama göbeği açık gezmez soğukta

• tabikide hayır illlahi bir bot giydin diye ve göbeğin açık diye psikolojik sorunun olmasına gerek yokk

0|1
    0|0
  • sanane herkesin zevki seni ne ilgilendirir

0|1
    0|1
    • Sürekli karşıda kusur aramak yerine egonuzu bir kenara bırakıp 5 dakika acaba ben canım mıyım diye düşünseniz herşey düzelecek gibi.

• Düzeltiyorum "Gerikalı mıyım" diye.

• Ben de yapıyorum ahahah 😂
    Valla sırf güzel duruyor diye

0|0
    0|0
  • çünkü tarz olmaları gerekiyor komik ama öyle

0|0
    0|0
    • Sağlık tarzdan ne zamandan beri daha önemli oldu küçük hanım şahsen ben gördüğümde gülüyorum afedersin ama benim kıçım buz tutuyor. :)

• Göbek açıl gezenleri bende anlamıyorum kış günğ

0|1
    0|0
    • Kızları anlamanın imkansız olduğunu bir çok ünlü düşünür söylemiş zaten.☺

• mantıklı bir açıkalaması yok. Ülkemizde bakımlı olmak, modayı takip etmek = açık olmak demek. Yani ne kadar bir yerlerinden açarsan o kadar iyi görünürsün algısı var. Bu sebeple modayı takip ediyorum izlenimi veren kızların çoğunun aslında kendilerine özgü giyim tarzları bile yok. Kopyadan ibaretler maalesef.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yağmurlu günde sandalet giyilmez ama yazın bot giyebilirsin. Sanırım bunun tek amacı tarz yaratmak. Altında başka bir sebep aramaya gerek yok. Bize uyumsuz gibi geliyor ama bazıları buna moda diyor. Sonuçta kim kendini nasıl mutlu hissediyorsa bırakalım öyle giyinsinler. Bize ne dimi ama canım benim...

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Tepki vermekte haklısın. Cidden bu kadarına gerek yok ya...

0|1
    0|0
  • Bilmiyorumda seksi oluyo bence 😂

1|0
    0|0
  • yok abisi kafası güzel :)

0|0
    0|0
  • modamış. d

0|0
    0|0
  • O göbek deliği yok mu canım kızların çoğu temizlemiyor bide kir göre göre bir hal olduk yaw!

0|0
    1|0
Yükleniyor...