Bot giyiyosun göbeğin açık geziyorsun psikolojik soruların mı var kızım?

Merakla bekliyorum mantıklı bir açıklama yapılsın lütfen. 😒

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• bak bu konuda katılıyorum donmuyorlar mı?

1|1
    0|0
  • Moda ve kendilerini güzel sandıkları, farklı olma düşünceleri gibi. Ben şahsen 3 kat giyinmeden dışarı çıkmam.

0|1
    0|0
    • Kendilerini komik duruma düşürdüklerini bilmiyolar galiba, zaten olması gereken bu değil mi?

• olabilir ama bazıları göbeği açık gezmiyor buda var mesala ben tabikide bot giyecek üşüdüğünde ama göbeği açık gezmez soğukta

• tabikide hayır illlahi bir bot giydin diye ve göbeğin açık diye psikolojik sorunun olmasına gerek yokk

0|1
    0|0
  • sanane herkesin zevki seni ne ilgilendirir

0|1
    0|1
    • Sürekli karşıda kusur aramak yerine egonuzu bir kenara bırakıp 5 dakika acaba ben canım mıyım diye düşünseniz herşey düzelecek gibi.

• Düzeltiyorum "Gerikalı mıyım" diye.

• Ben de yapıyorum ahahah 😂
    Valla sırf güzel duruyor diye

0|0
    0|0
  • çünkü tarz olmaları gerekiyor komik ama öyle

0|0
    0|0
    • Sağlık tarzdan ne zamandan beri daha önemli oldu küçük hanım şahsen ben gördüğümde gülüyorum afedersin ama benim kıçım buz tutuyor. :)

• Göbek açıl gezenleri bende anlamıyorum kış günğ

0|1
    0|0
    • Kızları anlamanın imkansız olduğunu bir çok ünlü düşünür söylemiş zaten.☺

• mantıklı bir açıkalaması yok. Ülkemizde bakımlı olmak, modayı takip etmek = açık olmak demek. Yani ne kadar bir yerlerinden açarsan o kadar iyi görünürsün algısı var. Bu sebeple modayı takip ediyorum izlenimi veren kızların çoğunun aslında kendilerine özgü giyim tarzları bile yok. Kopyadan ibaretler maalesef.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...