Arkadaşımla içicez ve kesin saçmalıycam nasıl engelleyebilirim?

Arkadaşımla yani çok yakın arkadaşım ayrılmak zorunda kaldık 2 yıldır doğru düzgün görüşemiyoduk onlara gidicem farklı şehir erkek kız ateşle barut yanyana durmaz meselesi değilde aynı evde kalıcaz bir gece mükemmel olcak ama kesin içeriz ben sarhoş olurum saçmalarım o an saçma şeyler yapmamı nasıl engelleyebilirim? bu bizim hayalimiz daha çok benim hayalim diyebilirim ama saçmalamam da gerek

Güncellemeler:
Cumartesi gece içtik güzel zaman geçirdik çoğu kişinin dediğinin aksine tabiki bir şey olmadı hatta sarhoşta oldum bir süre sadece karşılıklı oturduk buna istisnalardan biriyiz diyorum

0|0
11|24

En İyi Erkek Görüşü

• İçeceğiniz içki?

0|0
    0|0
    • içki sevmem ve içmem hemen sarhoş olacağım kesin nolursa olsun

• okey Teşekkürler

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• bilincini kaybedicek kadar icme sende ayakta duramıcak halde olsam bile bilincim gayet acık oluyo benim sizde nasıl oluyo bilmiyorum artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Sabah kendine gelipte gözlerini açamıyosan çapaktan sanma sakın.

0|0
    1|0
  • Konuşmadan yapın

0|0
    1|0
  • İçme

0|0
    0|0
  • bişey demene gerek yok o sana gerekeni yapıcak

0|0
    1|0
  • İçmeye Başlamadan Önce 1 Bardak Süt İç, Alkolü Alırken'de Arada Bir Su İç
    Vücut Isını'da Düşük Tutmaya Çalış

0|0
    0|0
  • senin gibilerden dolayı bütün kızlardan nefret ediyorum nasıl midevar sizde. o yüzden evlenmiyorum

0|2
    0|0
    • ne alaka 15 yıllık arkadaşım

• mesela durum şöyle kardeşinle aynı evde kalsan böyle bir şey düşünür müsün düşünmezsin böyle basit bir hata yapıp birbirimizin yüzüne bakamıycak duruma gelmeyi niye isteyelim biz kardeş gibi büyüdük aynı evde defalarca kaldık aynı odada yalnız defalarca sabahladık sadece ilk defa onun evine gidicem ve ilk defa onunla içicem tek bir günümüz var aylarca görüşemiycez yine ve sarhoş olmak istemiyorum

• Kusura bakmada bos konusuyosun adam hakli

• Vurduracan (kalbini) ama bizim engelleyemezsin dememizi bekliyorsun, elbette engelleyemezsin.

0|0
    0|0
    • engelleme yöntemleri vardır tek bir günümüz var sarhoş olmak istemiyorum

• vuuuu o gece kan akacak :p

0|0
    1|0
  • çok içmiceksin bu kadar.

0|0
    0|0
  • Kendi ayağınla bk yemeye gideceksin her şeyin farkındasın. Sonra ağlayıp zırlamayın erkekler çok kötü yaaa diye hak ediyor senin gibiler

0|0
    0|0
    • evet ama senin gibiler daha kötü her şeyin farkındayım defalarca beraber kaldık 15 16 yıllık arkadaşım sadece ilk defa onunla içicem ama sadece 14 saat beraber kalcaz onu da içerek rezil etmek istemiyorum

• hızlı içmeee

0|0
    0|0
  • Sacmalamani engellemek icin icki icmemelisin. İçki akli iradeyi etkilediği icin haramdir. Hem içip hemde sacmalamayayim diyemezsin. Icersen sacmalarsin bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Sacmalican kesin :)

0|0
    0|0
  • Ağır ağır iç alkolun etkisini hissedersen iyice yavaşla çok fazla içme. Daha çok nevaleye aban :)

0|0
    0|0
  • Çok içersen saçmalamadan duramazsın içmez isen işte o zaman işler senin istediğin gibi gidebilir 😊

0|0
    0|0
    • normalde içmeyi sevmem içmemde ama o gün içicem ki daha önce sarhoş olmadım sayılır 1 kere ondada çok sarhoş olmuştum

• üzüyorsunuz

• Kıyamam inşallah geceniz istediğin gibi geçer iyi geceler 💐
      😊

• limon iç :D

0|0
    0|0
  • Daha fazla iç engellersin

0|0
    0|0
  • içmeyerek :D

0|0
    0|0
  • içmeyerek

0|0
    0|0
  • Ickiden sonrasına hazirmisin banyonu falan yaptinmi temiz ol

0|0
    0|0
  • İçmiyebilerek yaparsin ya da az icersin ya da icersin sacmalarsin

0|0
    0|0
  • Zikkim ic

0|0
    0|0
  • Bakireysen gitme.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• içmeyerek... iyi hissetmiyorum dersin içmezsin yani mecbur değilsin ki..

0|1
    0|0
    • bu benim hayalim içicem o sarhoş oldurmam seni desede kesin sarhoş olcam

• o zaman katlanacaksın sonucuna..

• Az ic

0|0
    0|0
  • sarhoş olacak kadar içme

0|0
    0|0
  • engeleyemessin ki.

0|0
    0|0
  • çok yavaş iç o zaman ya da hafif baş dönmesi olunca bol su iç :)

0|0
    0|0
  • Ya içmeyeceksin ya görüşmeyeceksin

0|0
    0|0
  • İçmeyerek😊

0|0
    0|0
  • İçmeyerek

0|0
    0|0
  • Bira sarap falan ic alkolu daha az..

0|0
    0|0
  • yavaş iç ve başın dönmeye başladığında ara ver içme geçince devam et yavaş yavaş bir şişe şarap bile çarpmaz ama içmeyi bilmen lazım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...