Ks Ailesi Mesleğiniz nedir?

Herkes mesleğini yazabilir mi öğrenci işci çırak vb vb ?

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

• İngilizce Öğretmeniyim.. Fakat şu an çalışmıyorum başka bir alanda okumaya karar verdim tekrar öğrenciyim kısaca :)

0|0
    0|0
    • peki neden çalışmıyorsunuz 657 sayılı kanuna göre görev yapmanız gerekmez mi daha doğrusu atamanız yapıldıda işimi bıraktınız ya da hiç mi yapılmadı sadece özelde mi öğretmenlik yaptınız

• uzun uzun yazdım hata dedi.. öf... neyse.. @nightbabe iğneli sormak yerine direk sormanızı tercih ederdim. sinir hastasıyım ayrıca beynimde kist var. fazla sinir stres durumunda canım yanıyor + kendimden geçebiliyorum. en son öğrenciye sinirlenip okulun merdivenlerinde gözüm karardığı için kendimi öldürmeden daha az stres olacağım bir bölüme geçmeye karar verdim.. bu neden bu kadar iğneleyecek kadar ilginizi çekti anlamış değilim ama umarım cevap almışsınızdır sorunuza...

• Yazıda iğneleme göremıyorum.
      Ayrıca sorununuzla ılgılı farklı yontemler var , o kısımlar için deneyebılırsınız.
      Öğrencılıktede bunları yasayabılırsnız yanı , oldukca zorlayıcı olur bence yanı iş hayatında degıl hemen herzaman yasanabılecek bır durum kı. Oncesınde de bunu yasamış olmanız gerek mantıken ve ogretmenlık yerıne. bu konuda ıyı tedavı yolları var yazdığımı bıle farklı algılamayı secmış olmanız oldukca sasırtıcı , yazdığınızı anlayamamış ve anlamak için sormuş bırı var karsınızda bakış acınızı degıstırın mesajlasmada coğunlukla duygu yoktur. Tekrar gecmış olsun

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...