Sizce hangisi kapalı?

Polemik yaratmadan, konuyu sağa sola çekmeden, ve hakaretsiz bir şekilde görüş belirtirseniz sevinirim.

Sizin kapalılık anlayışınıza göre hangisi kapalı?

Sizce hangisi kapalı?

Güncellemeler:
Özellikle erkekler, fotoya bakınca nereye odaklanıyorsunuz?
Sizi fotoğrafın neresi tahrik ediyor?
Pembe pantolonlu kızın açık saçları ne kadar da tahrik edici öyle değil mi? :D

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• soldaki kapali sağdakinin kafası kapalı olsa ne yazar vücut hatları cok belli . vücut paris kafa mekke misali

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İkiside değil ama kapalı olduğunu sanan şahıs yüzünden diğer kapalıları yargılayamayız tabikide

1|0
    0|0
  • Ben az çok bakımlı biriyim ve kapansam da baş örtüm koyafetlerim falan uyumlu olacağından açık olanlardan fazla dikkat çekecek. En güzeli temiz sade abartısız amaca uygun giyinmek diye düşünüyorum. Hakkıyla kapanana da saygım sonsuz

0|0
    0|0
  • İkisi de değil

0|0
    0|0
  • ıkısıde aynı baktım ama fark bulamadım

0|0
    0|0
  • tek fark sağdakinin örtüsü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O kadar absürd kişiler görüyoruz ki... Olgun olmadıklarından mı, işlerine gelmediğinden mi, yoksa öyle mi öğretildiğinden bilemiyorum; tesettürü tam anlamıyla yaşamayanlar yüzünden insanların bu olguya bakış açışısı değişiyor, değişmekle de kalmıyor dine olan saygılar ne kadar üzücüdür ki sarsılıyor...

Resimde tesettürlü olmayan ve dilediği gibi yaşayan birini görüyorum;bir de kapalı ama daha dikkatli olması gereken birini görüyorum.

2|0
    1|0
  • Araba kapalı.

2|1
    0|0
  • Ikisininde kapali oldugu soylenmez ALLAH ahlak nasip etsin toplumun degiştigi ve insanlarin cogu insanin cigirdan ciktigi artik ispatli bir şekilde gozler onunde sen basini kapayip altini aciyorsun ve sonra ahlakli ve kendini kapali saniyorsun kizlar bakin gorun okuyorsaniz sizleri bu kiyafetler cinsel obje olarak gosteriyor ister kapali olun ister acik giyilen mini etekler herturlu herşey sizi cinsel obje olarak gosteriyor bedeninizi acmaniz erkekleri tahrik etmeyi başariyor ve toplumda hep cinsellik ihtiyaci olarak goruluyorsunuz bu kiyafetler yuzune ben size dogruyu acikladim neden erkeklerin sizi sadece cinsellik icin kullanip attigini acikladim hepsinin başi imansizliktir hadi eyvallah :)

0|0
    0|0
  • Tabiki sağdaki iyi bacak var ama

0|1
    1|0
  • iyide sağdaki çok normal giyinmemiş mi yani kapalı biri bunları giyebilir...

0|0
    1|0
  • ikiside kapalı değil :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...