Çok Terliyen Birini Nasıl Bulursunuz?

Selam Millet, ben 1.80 boyunda 105 kiloluk orta kilolu yakışıklının giriş seviyesi denecek türden bir 18 lik erkeğim. Ve Bende Terbezi hastalığı var bundan dolayı çok terliyorum sürekli terimi siliyorum, anca evimde hareket etmediğimden terlemiyorum. ama şimdi sizede sormak istiyorum bunu hastalığım olsa bile bana karşı bakış açınız nasıl olur? 2 yönden bakarsanız sevinirim,
1- Tanıdığınız birini Çok terliyen biri olarak düşünün nasıl bakarsınız?
2- Tanımadığınız birini Çok terlerken görünce ne düşünürsünüz?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben koltuk altında o ter izine katlanamiyorum igrenc

0|0
    0|0
  • Her insan terler. Ve senin de bir rahatsızlığın varsa bundan dolayı rahatsız olan çok terbiyesizdir yani. Seni kabul eden her seyinle kabul eder. Bence bunu hiç dert etme ☺

0|0
    0|0
    • Orası öyle ama insan arkadaş ortamında olsun başka yerde olsun, özellikle minibüsde sürekli cebimde selpak taşıyorum ve terimi siliyorum buda kötü hissettiriyor. düşünceniz için teşekkür ederim.

• Şovmenler de öyle. Bir sürü insanın ve hatta televizyonun karşısında terliyorlar. 3 adamı izler misin bilmem ama oradaki Eser de sürekli terliyor alnındaki terleri siliyor falan ve bence hiç itici bir şey değil. Utanılacak bir şey de değil. Insanların doğasında var ya 😊 Allah başka dert vermesin 🙏

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...