Gerçekten Ben Ezikmiyim?

Merhaba , ben cidden çok garipsiyorum ve kötü hissediyorum artık, 18 yaşındayım ve sınıfımda kimseyle anlaşamıyorum sürekli git defol gibi şeyler deniyor ama ben onlarla ilgilenmediğim zamanda kardeşim gel işte takılalım felan diyolar, ben fazla ilgili bir insanım, biriyle aram bozuksa onu kesin düzeltmeliyim ve karşımdaki espri yaptığında kırılmasın diye gülümserim ve ne olursa olsun karşımdakini dinlerim. ama Şuana kadar benim gibi karşındakine değer veren biriyle tanışmadım ya cevap vermiyorlar ya da başka şeyler hakkında konuşuyorlar. Değer verdiğim içinmi değer görmüyorum anlamış değilim, bu arada görüntü olarak 10 üzerinden 6 lik oldugumu düşünüyorum tek fark Biraz kiloluyum 15 kilo kadar fazlam var. eziklenmek çok kötü bir duygu Asosyal bir insanım fazla yer yurt bilmem ama genede bu kadarı fazla geliyor bana İşyerimdede böyle olaylar oluyor ama çoğu %95 i beni dinliyor ve muhabbet ediyorum kaldıki karşımdakiler 25 yaş ve üzerinde. E böyle olunca yaşıtlarımla pek anlaşamıyorum. Biraz uzun bir yazı oldu ancak bir iki şey daha söylemem gerekiyor, Sınıfta ortamlarda her yerde Konuşulanın aksine farklı şeyleri seviyorum ve konuşuyorum. Mesela Sınıfımın tamamı Tabiri caizse abaza Kız görsünler Öküz gibi daliyolar, benim şuana kadar hiç sevgilim olmadı ve kız arkadaşımda yok denecek kadar az. ve böyle rahat olmama ragmen geliyolar top musun ya git karı bul felan diyolar, ama ben tek başıma daha mutluyum huzurluyum tabikid ebeni anliyacak bir arkadaş-sevgili isterim ancak önce kız arkadaş tanımalıyım, ancak sınıfa göre kız eşittir 5 dakikalık zevk olarak görülüyor ve 5 dakkalık zevki muhabbetten sohbetten daha değerli görüyolar, sırf 5 dakkalık zevk için sevgili yapanlar var yani ben bilmiyorum nedesem Sanki Etrafımdakiler Aptallarla Dolu gibi, Okuduğunuz için ger&am

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanka hepsini hadi ordan et,

1. Özgürsün.
    2. Adam gibi adam olsalardı bu şekilde davranmazlardı.
    3. Adam olmayan biriyle ne işin var?
    4. Kilolu olabilirsin "Türk göbeğinden belli olur"
    5. Aga susarak kazanacağın değeri konuşarak bitirme (:

1|0
    0|0
    • Dogru diyosunuz s. Etmrli hepsini boyle devam ederse

• degilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...