Evlilikte aşk mı yoksa para mı ön planda olur?

Biliyorum belki çoğu kişi aşk diyecek ama para olmadan mutlu olabilirsiniz?

Güncellemeler:
Her şey dönüp dolaşıp paraya dayanıyor parasız cidden olmaz:(

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ikiside önemli ölçüde lazım ikisi olmadan aşkta yaşanmıyor geçinecek kadar paran olsun ama aşkın büyük olsun..:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Size bağlı bacım tamamen size bağlı. Erkek sadece sever otesıne çok da aldırış etmez.

1|0
    0|0
    • Ama bir gerçekte var parasız hayat yürümez

• Amennah bunu inkar eden malın önde gideni geride durmayanıdır. Lakin basit düşünelim. Bir erkek ve bir kız evlendiler. Erkeğin beklentisi malum. Sevelim sevişelim çocuk yapalım mutlu olalım. Mesele şu ki: Evlenen kızın niyeti ''Hayat karşımıza ne kadar zorluk çıkarsa da ne kadar ekonomik sıkıntı çeksede kocamla el ele verecegim taşı taş ustune koyup bır yuva yapacagım bu evın ocagını tutturecegım arkadaş''Olursa bu evlilikte zafer kaçınılmazdır. Ancak kızın niyeti ''Beni pamuklara sarıp sarmalasın, köşklerde yaşatsın, tatile çıkarsın canım ne isterse gitsin alsın bunları da yapamıyorsa boşarım olur biter arkadaş'' olunca o evlilikte yıkım kaçınılmaz. Dedigim gibi tamamen size baglı bacım.

• para sadece araçtır ilişkide duygusal bağlar daha ön planda olmalı.. huzur ve mutluluğu aradığınızda. . bunun doğru bir insanla sürdürebildignizi düşündüğümüzde beraber çalışıp birikimde yapabilirsiniz...

1|0
    0|0
    • İşte benimde alında söylemek istediğim buydu birlikte elele vererek yetecek kadar olsun mutlu olun Allah herkese güzel bir iş ve iyi bir eş nasip eder inşallah..:)

• Teşekkürler, umarım herkesin iyi bir işi olur öncelikle...

• rica ederim :) herkezin

• Para.

1|0
    0|0
  • Bosverin aski falan

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Paraaa (: (:

1|0
    0|0
  • Ne aski. Tabiki para

1|0
    0|0
  • Bu devirde parasız hiçbir şey olmuyor. Güzel aşk yaşamak için de para şart

1|0
    0|0
  • para para para

1|0
    0|0
  • Allah'ın rızası (bence)

1|0
    0|0
  • Parasız olmazda parayı sadece erkek mi getiricek sen ne yapıcan para getirmiycen mi? bu konuda sen ne düşünüyorsun?

1|0
    0|0
    • Tabiki kadında çalışmalı

• Evet katılıyorum :)

• Küçüklükteki anılar aklıma geliyor benim. Muşamba çocuk bezlerim vardı mavi ve pembe renk o günler aklıma geliyor bezlendiğim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Para olmadan aşık olsan ne olur. :) Annemin bir lafı var buzdolabı boş olduktan sonra baban beni hergün sevsin duvarlarımı yicem der doğru diyo bana göre. Ama bu yanlış anlaşılmamalı karı-koca çalıştığı zaman çok zorluk çekmezler ama yok ben karımı çalıştırmam diyip kendiside asgari ücretli bir çalışansa bu devirde geçinmek çok zor. Evde para olmadığı zaman borç olduğu sıkıntı çekildiği zaman otomatikman birbirlerine sarıyorlar ne aşk ne huzur kalıyor. Çok aşırı para değilde borcun yoksa geçinebilceğin kadar olsun karnın doysun şükretmeye yeterli.

1|0
    0|0
  • Bnce ikiside esit miktarda olmali...

1|0
    0|0
Yükleniyor...