Erkek arkadaşımın ailesi cimri mi?

Sevgilim yazın mezun oldu şu an is arıyor bende nsallah bu yıl sonunda mezun oluyorum herneyse erkek arkadasım para sıkıntısı yasıyor cok kafaya takıyor bu durumu benim için hic önmli degıl ama o kendini kotu hissedıyor. aılesınden de ısteyemıyor haklı olarak 23 yasında oldu ıstemek kolay degıl (konusmadık ama tahmın edebiliyorum) tamam o isteyemiyo olabılır ama babasının dusunup oglum paraya ihtiyacın vardır diyip cebine harclık koyması gerekmez mı? cımrıler sanırım ne bılıyım nsan biraz düşünceli olır ya banamı tuhaf geliyor bu durum

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Baba vardir babacik vardir o adam babacikmis galiba 40 yasinda da olsa evlat evlat dir ihtiyaci olduğunda yardim edeceksin

0|0
    0|0
    • bencede ya cok anormal bir durum

• Cocuklarimiz bize yalvarmadi bizi bu dünyaya getirin diye bu dunyaya gelmesine araci oldun ise bakacaksin mecbur gücünün yetigi kadar maddi manevi

Kızlar Ne Diyor 1

• oğlu çalışmıyor mu?23 yaşına gelmiş biri artık mezun olduysa ya da okumuyorsa kendi parasını kazanmalı nereye kadar ailesi bakacak. Evde tek çocuk oysa anlarım ama başka kardeşleride varsa nereye kadar... Ayrıca bir miktar verir aile tutupta cebine hepten dolduracak değiller ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...