İnsanların benimle arkadaş olmaktan çekinmeleri?

Durum tam olarak başlıkta belirttiğim gibi mi, ben de bilmiyorum. Durum şu ki; hemcinslerimle aramdaki ilişki benim "merhaba, naber" dememden ileri gidemiyor. Bana karşı kıskançlık besleyen çok tip var çevremde maalesef. "Sana öyle gelmiştir" tarzı bilinçsiz yorumlar yapılmazsa sevinirim, çünkü sadece emin olduğum şeylerden bahsediyorum. İnsanları kıskandırmak yapmak isteyeceğim son şey ama kendilerini alamıyorlar nedense... Ben herkese dostça, samimiyetle yaklaşıyorum ancak onlar bana sadece anlık tepkiler veriyorlar; yani hiçbiriyle yakın arkadaş olamıyorum. Hayatım böyle mi geçecek bilemiyorum gerçekten... Siz neler önerirsiniz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Cok tanidik bir durum)) uc sene onceye kadar benim de haytim boyleydi. Senin enerjinle alakali bir sey bu. Mesela birisi kiskanclik yapmis, belki bir kotuluk etmis. Sen bir az guvenini yitirmişsin. Sonra karsina kim ciksa bilincalti guvensizlik etkilemis seni. Ayni zamanda boyle insanlar karsina ciktigi icin guvensizlik olusur. Kisir dongu gibi bir sey. Ben universiteye basladigim yik hayatim degisti. Samimiyyetime inanan insanlarla cok iyi dostluklar kurdum. Yasin cok genc. Er ya da gec sende de boyle olacak. Arkadas cevreni degistire bilirsin mesela. Yeni insanlarla tanis ve onlara pozitif enerji gonder. Cok yardimci oluyo)

1|0
    0|0
    • Evet, bir güvensizlik oluştuğu kesinlikle doğru. Arkadaş çevremi değistirebilmeyi çok isterim aslında... Çevremde gözüme çarpan, karakterini merak ettiğim, bu sebeple tanımak isteyebileceğim insanlar yok değil. Ama bu sefer de utangaçlığım su yüzüne çıkıveriyor. O kişinin çevresinde de yakın arkadaşları varsa, kendimi onlara kabul ettirebilir miyim diye emin olamıyorum. Bir gün bir bahane uydurup içlerine dalsam mı diye düşünmüyor değilim :D

• bir sey degil)) bu arada sana bir kitab onereyim. Mutlaka oku, hayatin degisir. Aykut Oğut- Evrenden torpilim var

• Mutlaka bakarım :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...