Boyumdan nefret ediyorum ve utanıyorum?

boyum 176 herkese 172falan diyorum 176 derken cok üzülüyorum cünkü herkesten uzunum erkek yok boyuma göre herkes cok uzunsun diyor cok rahatsızım halada uzuyor nasıl durucak bu

0|0
15|19

En İyi Erkek Görüşü

• e ne güzel işte çoğu erkekle boy boyasın. mesela ben 1.80 im tabi senin kilon kaç? orantılı mı boyunla oda önemli

0|0
    0|0
    • evet fiziğim güzel 176 55 kiloyum

• Manken gibisin işte. süper. bence sen buldunda bunuyorsun. şikayet etme boşuna :))

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• La bırak erkek bulamiyormus heryerde dalyan gibi herifler var seç beğen al 180 195 arası. Bir rus kızının sözü: Türkiye kaynaklarını verimli kullanamaz derlerdi de inanmazdim gerçekten oyleymis siz bunları şoför olarak mı kullanıyorsunuz☺☺☺

1|0
    0|0
  • sallama 1,50 misin?

1|0
    0|0
    • 174ümm ama hala uzadıgım için 2cm daha uzarım diye 176 yazdım :D

• enteresan :) aman dert etme böylesı daha güzel

• 190 bir erkekle uyumlu olursun üzülme

0|0
    0|0
    • yokki herkes 170-175 etrafımda

• benim boyumda 172 ama etrafımda hep 170 aşağısı var bende uzun hissediyorum o yüzden

• Tek kelimeyle manken gibisin daha ne istiyorsun

1|0
    0|0
  • manken gibi olduğuna mı üzülüyorsun yoksa ironi mi yapıyorsun anlamadım

1|0
    0|0
  • Ağırlık çalış :D

0|0
    0|0
  • Uzun kızlarla evlenip çocukların boyu uzun olsun kafaları çalışmaz cucelerin

0|0
    0|0
  • benim boy 1.90 gel gel üzülme birseyler yaparız gelll ll

0|0
    0|0
  • Ohaa ! Cok iyi bir şey bu.

0|0
    0|0
  • Aynen ya 176 kizmi olur kiz dediğin ufak tefek olur sararsin sarmalarsin sana sevgilin sarilmak istese askida kalir herif ama yapacakta birşey yok artik sen onu sarar sarmalarsin

0|0
    0|0
  • bencede kötü maalesef :) kız dediğin 1.60 1.65 olur

0|0
    0|0
  • Yav neden üzülüon , uzun kız bulmak nadir bişy bu devirde, manken gibi oluo işte

0|0
    0|0
  • açılın 195 geldi...

ben de aynı dertten muzdaribim

1|0
    0|0
    • sen erkeksin senin için sroun olmaz zaten kız kısa olmalı. ve senden kısa kızların hepsi. ama erkek uzun olmalı ve cogu erkek benden kısa anladınmı :(

• ya kim diyo bunları saçmalama. mesela ben de uzun kız bulamıyorum. haklısın hepsi benden kısa ama yanımda komşunun küçük kızını gezdiriyor gibi hissediyorum. bu ömrü hayatımda bir kere uzun kız arkadaşım oldu. keşke hepsi ole olsa... ve hakikaten bir arayış ben de bu. ama yok hiçbiryerde. napıyonuz saklanıyomusunuz bir yerlerde?

• asıl uzun erkek yok okul erkek ortalaması 170falandır eminim :/

• Hormon bozukluğu vardır

0|0
    1|1
  • Nasil yok 183 noluyor?

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi övün melisin benim boyumda 1.84 asıl ben diyorum boyuma göre kız yok diye

0|0
    0|0
  • 180 boyum . :P

0|0
    0|0
  • Çoğu kızın aradığı bir boyda olduğunu biliyor muydun? yaşın kaç? uzaması devam ediyorsa bilemedim

0|0
    0|0
    • 18 18 18

• senin boyun kaç

Kızlar Ne Diyor 14

• ben ne yapayım bacım? kendimi yıllarca 1.73 bildim yaşlandıkça boyum mu çekti ne olduysa geçen baktım 1.65 çıktı hastahanedeki makinede... ee benim herif 1.93... ben ölem...

0|0
    0|0
    • o olabilir kız kısa olucak o yüzden sorun yok boy farkınız cok ama erkek uzun oldugu icin itici olmuyor

• buralarda 176 sadece benim asd tahtımı alamayacaksın

0|0
    0|0
  • Bende bir 171 boyundaym sevgilimde 170 hatta uzunum niye boy kilo dert ediyorsunuz ki ya senden uzunu bulduğunda onu sevdiğinde ayaklarını kaybederse senden kısaldı diye onu sevmekten vazmigeciceksin?

0|0
    0|0
  • Ona takacagina kafani doldurmaya bak. Boyun normal

0|0
    0|0
  • Kız deli 😊😊
    Millet uzun boy istiyor, takılma

0|0
    0|0
  • Bolver uzasın ;) dert ettığın seye bak 1.50 mı olmak isterdin? Bende 1.78 memnun oldum 🤗

0|0
    0|0
  • bende tam tersi kısayım maalesef sevmiyorum böyle olmayı ama yapacak bir şey yok alışmak zorundayım:( :(

0|0
    0|0
  • Bizde kisayiz diye uzuluyoruz bos ver rakma Rabbim hayrli gordugunu veriyor

0|0
    0|0
  • kız herkes uzun olmak ister dert ettigin şeye bak

0|0
    0|0
  • Allah seni böyle yaratmış, ne kadar yakınsanda değişmez bence şükret isyankarlığı bırakıp..

0|0
    0|0
  • boyun bence güzel kendinden nefret etmemelisin...

0|0
    0|0
  • Uzun kız candir can üzülme çok iyisin bence kiskananlar catlasin 😊😊

0|0
    0|0
  • zayıfsan hoş durmaz ama az balık etli ol biraz kilo al çok tatlı olur bence tatlılık katar

0|1
    0|0
    • zayıfım herkes manken gibi diyor çok zayıf degilim 34 bedenim işte 55kilo

• fiziğim zaten kıvrımlı ve güzel cara delevingne gibi

• o zaman ne üzülüyon derdin mi az geldi:) güzel kızsın demek ki. uzuna kısaya takma seni mutlu eden erkeğe bak

• ne güzel ya keske bnde uzun olsam boyum 150 sen boyunu bana ver tatlim :)

0|0
    0|0
    • 150decok kısa ya ben sana 10cm veriyim sen 160 ol bende 166

Yükleniyor...