Türk kızı türk erkeği kıyaslamalı başlık açanlar az ötede yaşayabilir mi?

Şahsen ben bu tür başlıklardan rahatsız olmaya başladım. Tamam güldük eğlendik ama siz işi hakarete aşağılamaya götürdünüz özellikle bunu erkekler yaptı. Şuna bir son verin kimi beğendiniz umrumda değil isterseniz türk kızlarını/erkeklerini beğenmeyin umrumda değil ama bunu burada duyurmaniza gerek yok. Anlıyorum rededilmek sizin onurunuzu kırdı hem tipsiz hemde karaktersizniz ama ben sizin zavalliginizi görmek istemiyorum.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• burada adam akıllı konusan bırısını gorudm sonunda
    sacma sapan paylasımlardan bıkan bırı daha var bellı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şükür, sonunda mantıklı dusunen bir insan evladı çıktı bu sitede.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu tür kıyaslamaların abartıldığını ve çoğu zaman yabancı ülke vatandaşlarını pek tanımayanların saçmaladığını düşünen biri olarak, bu tür soruları burada sormanın anlamsızlığına da ayrıca gülüyorum.

Burası senin keyfine göre filtrelenecek bir ortam olmadığına göre, 'Görmek istemiyorum' demen saçma. Ne yani? Bu soruları soranlar 'Hakkaten ayıp ediyormuşuz lan' diyerek düşüncelere mi dalacak?

Daha çok 'Kezban işte bak' diye saydırmaya çalışacaklar. Bu tür şeyleri görmek istemiyorsanız, o zaman tartışma konusu haline getirmemeniz lazım.

0|0
    1|0
  • Buradaki mesele şu;
    Geçen de birkaç bence de fransızların ve iskandinav erkeklerin açık saçık fotoları vardı. Kızları görsen ağızlarının suyu aka aka yorum atmışlar yok yangın çıkarayım bunlar söndürsünler, vaşş vs. Ama aynı yorumları bir erkek bir yabancı kıza yapınca pis abaza, sapık onlar öyle güzel mi sanıyorsun sizin neyinize diyorsunuz? Türk erkeklerinin tamamını pis, göbekli olarak yargılıyorsunuz. Evet erkekler de sizi yargılıyor, önce eşitliğini sağlayın sonra bu konuları konuşalım. Yok iskandinav erkeğiymiş yok rus karısıymış bunlar palavra yatağınıza girecek olanın soyu büyük çocuğunlukla yine türk.

1|0
    0|0
  • Çok haklısın katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Herkes adriana lima ya da brad pitt olduğu içindir kii kendilerinde bu hakkı görüyorlar..

1|0
    0|0
  • hakareti birakin diyene de bak, komiksin walla

0|0
    1|0
  • kezolara son

0|0
    2|0
  • İstediğim yerde istediğimi yaparım tabi türk erkeği ile türk kızı boy ölçüşemez

0|0
    1|0
  • Okay

0|0
    0|0
  • Türk kızları bacımdır. yaşasın ecnebi kızlar. ab yede giriyoz zaten bir iki seneye oh yes seks partileri başlar artık yemişim kezbanını

0|0
    1|0
  • beni de özelden kıyaslıyolar ben napiyim?

0|0
    0|0
  • Snde helada yaşanılırmısın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de istemiyorum bunlari görmek adam olsunlar adam siz rahat yasayin diye kendilerini feda ediyorlar feda biz mi et diyenleri de duyar gibiyim onlar olmasaydi sen hictin

1|0
    0|0
  • Tarih ile az ilgilenen uzak durur yabanci kizlardan 😎😎

3|0
    0|0
Yükleniyor...