Ortamda saygı duyulan bir insan nasıl olunur?

Bu durum gerçekten beni rahatsız etmeye başladıi, erkeklerin benimle konuşma tarzları diyologları, sürekli bir küfür var, ben saygı duyulmak istiyorum, ben çevremdekilere saygımı nasıl koruyosam aynı durumu istiyorum, ben küfrü sevmeyen bir insanım ve ortamlarda ağırbaşlı olmaya çalışıyorum ama bir türlü saygı yok bunu nasıl başarabilirim insanlarla iletişimim nasıl olmalı?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim çok sevdiğim bir komutanım vardı bana hep derdi ki ' ağır taşı ne yel ne sel alır aynen böyle devam et ' derdi. Devamlı takıldığım kızlar biraz uçuk kaçıktı sigara içer alkol alır küfrederlerdi. Biraz da erkek parası yemeyi çok severlerdi. Ben onlardan daha farklı olgun davrandığım için hep taktir ederdi aynen böyle devam et uyma bunlara derdi. Ah ah çok özledim önlisans yaptığım şehri ve insanlarını.. Neyse Sen nerde nasıl davranman gerektiğini bilirsen, kimseye saygıda kusur etmezsen hep saygı görürsün. Saygısızlık yapan insanları da gözünü kırpma çıkar hayatından.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsanın bir duruşu olmalı hayatta ve o duruşun karşısında saygıyla eğilecek dostları..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Girdiğin ortamları değiştirsen ya da dikkatli seçsen mesela?

0|0
    0|0
    • Lisedeyim ben ve ortamdaki hareketler gerçekten sinirimi bozuyor, ben gayet normal bir şekilde bir şey söylediğimde bağırarak yanıt verenler, kapalı oldukları halde erkeklerle yatak muhabbeti yapan kızların olduğu bir sınıftayım malesef, okuldaki tek teknik sınıf bizim sınıf olduğu için değiştirme olanağıda yok..

• Kaç yaşındasın. Lisede böyle ortamlar kaçnılmaz oluyor.
      Ciddi bir mesafe koymalısın ve ters bir hareket , söz söylediklerinde heekesin duyacağı şekilde o kişiyi bozmalısın tabi bunu yaparken abartıp kendin rezil olma.
      Bu şekilde senin tepkilerini görenler artık sözlerine dikkat edecektir terslemekten çekinme.

• 18 yasındayım

• Oyle kisilerle muhattap olma ben mesela gerek olmadikca erkeklerle konusmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...