3 kisiyle cikmis ama hic opusmemis bir kiz gordugunuzde ne dusunuyorsunuz?

Kapali degilim beni goren illaki bisey yasamisim diye gorebiliyor cunku erkeklerle iletisimim mizahim falan da var ama hic opusmedim ve soylemeye de cekiniyorum utanc bir durum gibi geliyor biri bana hic biriyle opustun mu dediklerinde nasil bir cevap vermeliyim bir de kezban gozuyle bakar misiniz ona?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yanlış anlayan da var, anlamayan da var. Bence bunu kimseye söylemek zorunda değilsin. Yani ne öpüşmediğin için birinden takdir bekle, ne de bunun için utanman gerektiğini düşün. Hem öpüşmek dışarıdan da belli olmaz, söylemek zorunda dahi değilsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben bakmam. öpüşmediysen ayıplanacak birsey yok. bagnaz cahil kezban da demem. herkesin yaşam biçimi kndine has orjinalligi vardir.

1|0
    0|0
    • Bakis acin degisir mi peki mesela eglencesine ciktin kiz böyle cikti falan? Ne olurdu

• aynen saf derim.

• Aa niye :D

• Var mı öyle bir kız?

0|0
    0|0
  • Ülkenin geldiği duruma bak ya. Öpüşmemiş diye utanıyo..

1|0
    0|0
    • Bunun etkisi ben değilim ama cevre

• Çevreye ayak uydurmak zorunda değilsin. Etrafındaki insanların düşüncelerine göre yaşamak çok saçma.

• Haklisin teşekkürler ☺

• Utanılacak bişey değil bence mutlu olmalısın. senin gibiler az kaldı değerini bilmek lazım

1|0
    0|0
  • kezban gözüyle bakar mıyım bilmem ama bir problem olduğunu düşünürüm

0|0
    1|0
    • Neden

• Peki tesekkur ederim oyleyse

• önemli değil

• kötü bişiy düşünmem

0|0
    0|0
    • Eglencesine ciktiginda sonradan kiz kimseyle opusmemis falan ne dusunursun yakinlasir misin ayrilir misin ne yaparsin

• nedne atamıyorsun yaa

• Canim oyle istiyor

• Direk vermiş o zaman

0|0
    1|0
  • Öpmediyse sevmemiştir, sevmediği halde sevgili olduysa ne denir bilmem artık.

0|0
    1|0
  • Aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • Namus başı kapalılıkla belli olmaz

1|0
    0|0
    • Iste o algiyi kiramadik

• Her çıkan öpüşecek diye bir kural yok

• Benden oncesi pek onemli degil seviyorsam eger!!!
    Onemli olan benimle birlikteyken ne yaptigi...
    Kac yasindasin bilmiyorum... Ben 29 yasindayim ve bir kizin elini dahi tutup gezmedim opusmeyi soylemiyorum anlamisindir...:)) tipsiz falanda degilim aslinda yanlis anlama inanmazsan gizliden cikarim...
    Ben acik acik soyluyorum ama kimsenin elini tutup gezmedigimi niye saklayayim kiii

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum aslinda eziklik gibi geliyor :/

• Hayir beeee. Nie eziklik olsun kiii... Ciktigin ya da gorustugun hic kimseyi opecek kadar degerli hissetmemisin demek ki, sevmemisindir belkide...
      Yani bende oyle. Degerli degilse elini bile tutmam... Sinemada kavga etmisligim bile var biriyle

• Aynen pek sevmedim ciktiklarimi

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi bir şey gibi ama sonuçta sevgilisi olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...