Rüya yorumlamayı bilenler lütfen?

1 hafta önce çok korkunç bir rüya gördüm bu arada belirtmek istiyorum musallat durumu filan var arada geleceği görebiliyorum vs vs. Rüyamda bir satanist bana bir yazı gönderiyor yazıda; erik yiyip çekirdeklerini gece geçtiğin yollara dök sabah uyandığında camının önünde balık gözü olacak diyor. Ben de dediğini yapıyorum sabah uyandığımda gerçekten camın önünde balık vardı camdan içeri aldım balık birden kayboldu 4 çift balık gözüne dönüştü sonra elimden kurtulup yerde sıçramaya başladı yakalanmayacak kadar hızlıydılar en sonunda bir tanesini yakaladım dışarıya attım ve dışarıya atar atmaz ilk kargaya sonra kumruya dönüştü. Sonra içimden dedim ki bu çocuk kesin bana bişeyleri musallat etti korkmaya başladım araştırıyorum filan ama kimse bunun ne anlama geldiğini bilmiyor neyse rüya olduğunu anlamam çok uzun sürdü uyandım, uyandığımda sanki biri dolabıma tık tık tık diye vuruyodu çok korktum. Son çare size anlatıyorum yorumlamayı bilen yorumlasın :*

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu rüyaların zaten cinni rüyalar, onların aleminden sana gösterdikleri yani bilinçaltınla oynanma durumu.. Bu tip rüyaları ortaya bilen bilmeyen herkese açmamalısın.. Haberci ya da rahmani bir rüya değil, bu tip garip oyunlar, bilinçaltının; senin görüpte unuttuğun ama beynen kaydettiği bütün herşeyin sana bir hikaye ile göstermesi.. Bu rahatsız durumlar daha sonra sende psikolojik sorunlara yol açar.. Yorum izni verme, rüyalar hafife alınacak şeyler değil, ortaya anlatılmamalı..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• HİÇ BİR ŞEY OLMAYACAK HEPSİ AKLININ OYUNU

bunları 2015'de yazarken bile gülüyorum
    sanki ortaçağ'da bir köylü kadına büyücü olmadığımı kanıtlıyorum ya

1|0
    0|0
  • Günahlardan ve hatalardan, adak adanıp unutulmasından vücuda musallat yerleşir günahlarından tevbe etmediğin ve kısas gerektiren bir günah işlediysen kısas yapmadığın sürece ölene kadar vücudunda kalır. Adak adanıp unuttuysan vücuduna gene yerleşir adağını doğru niyet ile yerine getirdiğin zaman vücuduna yerleşmiş cin ölür. Gördüğün rüyada vücuduna günah ve hatalar ile adak adanıp unulması ile giren bir cinle alakalıdır. Günahlardan hatırladıklarım iftira, beddua etmek lanet okumak, ana-baba hukukunu çiğnemek, zina, içki içmek, faiz yemek, vs hatırlamadıklarımda var. Sayik erol tangut videolarını izleyebilirsin. İnsanlar büyük bölümünde musallat vardır haberleri yok.

0|0
    0|0
    • bu arada muska şirktir muskayı yoket

• @Gerçeklik Fazla paranoyak olmuşsunuz arkadaşım.. çok fazla. Unutuğun adak Rüyanda ayan olabilir, günlük hayat bir işaret tesadüfler olabilir de Allah kuluna eziyet eder mi hiç o sebepten? Kendi yarattıklarının şerri ile emir verir mi..

Diğerleri de az biraz kısmen doğru ama son cümlen hiç katılınacak gibi değil.

Bahsettiğin şahıs gibiler, insanları korkuyla islama yönlendirme yapan kişiler.. itibar etmem şahsen. Yanlış mı öğretiyor doğrumu düşünmem bile çünkü bana verilen kitap Kuran r tane. Ona farklı verilmedi e Allah bir. Yani ibadet edeceğim Rabbimin merhametini ben hissediyorum da, neden gazabından hariç yapAamadıklarım ve unuttuklarımdan bana azap etsin En merhametli olan? ? Dinlenenin lakabı Hoca ama yetmiyor işte o sıfatı herkes taşıyamaz..

• @NetGeaR inanıp inanmamak nasip meselesi kardeş kanıtlar ortada yaklaşık 215 video var gerekli açıklamaları yapıyor videolarda, burdan açıklama yapmak istemiyorum

• Buna benzer ruyalar goruyor musun? ya da musallat durumu demissin onu nereden anladin?

0|0
    0|0
    • Muskam var hoca yazdırdı

• Okumadan yatma.
      Muskaya birisi sirk demis. Muska ise yarar evet. Ama seni koruyan muska degil Allahtir. Boyle dusundugun surece sirk olmaz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...