ŞU BOKTAN HAYATTA GERÇEKTEN YAŞADIĞINIZI HİSSEDİYORMUSUNUZ?

Ben hissetmiyorum arkadaş ya , hissedemiyorum hissettirmiyorlar. Doğduğumuz andan itibaren bir hayatta kalma savaşı başlıyor hayatımızda. Kiminin okulunda , kiminin hastanelerde, kiminin iş yerinde , kiminin evinde. Her yer de bir kaos hakim. Bir tek eve gelip annemin yemeğini yediğimde, ya da güler yüzünü gördüğümde hayat anlamlı geliyor biraz. Bu Yüzden Arkadaşlar sevdiklerinize sahip çıkın, çünkü hayatımızı anlamlı kılan onlar.
Bugün hicran ile çılgınlığım üzerimde , içimi bir yere dökmem gerekiyordu. Teşekkürler KS.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne hissediyorum ne hissetmiyorum. Herkeste bir hırs yüksek bir ego var. Kendilerini belli etmek ve egolarını tatmin etmek için herkesi üzüp çizebiliyorlar. Belki de bana öyle geliyor. Şu zamana kadar doğru insanlarla karşılaştığımı zannetmiyorum. Dediğin gibi hayatımızı anlamlı kılan ailelerimiz. Çünkü onların yanında değişmiyoruz yani doğal davranıyoruz ve onlar da bize karşı doğal ve samimiler. Ama aynı samimiyeti diğer insanlardan göremeyince hayat anlamsızlaşmaya başlıyor. Mutsuz oluyoruz. Umarım yakın zamanda iyi insanlarla karşılaşır ve sağlam dostluklar kurarız.
    Biraz uzun oldu :) bugün biraz kötü geçti o yüzden içimdekileri buraya döktüm..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...