Beni yaşımdan büyük sanmaları psikilojimi çok etkiliyo Allah rızası için düşüncelerinizi yazın herkese +1?

Ben 22 yasındayım tesettürlü kapalı bir bayanım kuaföre gttim kuaförcü konu acılnca yasın kac dedi 22 dedim aa 22 yasındamısınn dedi? sonra mağazada badi bakıyordum kendime bu benm yasıma olurmu dedim her yasa olur dedi ama ben 22 yasındayım dedim hıı ben brazcık çok az büyük sandım sizi dedi neden büyük görünüyorum acaba? yüzümde kırışıkda yok kılolu bırısıyım ondanmıdr bırde genelde siyah giyiniyorum.

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• kilo ve koyu renk evet, kişiyi biraz daha olgun gösterir bu doğrudur ama büyütülecek birşey yok. kafanıza takmayın basit bir konu. kimin ne düşündüğü neden bu kadar umurunuzda?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bana da şu fotomla 35 bıyık sakalı kesince de 18 yaşındaki delikanlı blader diyorlar :S
    Takma sen kafana arkadaşım sıkıntı yok bence ;)

1|0
    0|0
  • benide yaşımdan küçük görüyolar bende dertliyim aneem aneem :D

1|0
    0|0
  • Yüz hatların la alakalıdır belki :/

1|0
    0|0
  • İyide seni şu an göremiyoruz?

1|0
    0|0
  • bana da 24 25 diyorlar benimde psikolojim bozuluyor

1|0
    0|0
  • bence 25 gibi görüyon

1|0
    0|0
  • Bence tavırlardandır merak etmeyin

1|0
    0|0
  • Canim resmmin olsa fikir. Yuruteyim..

1|0
    0|0
  • tesettür bayanı olgun gösteriyor

1|0
    0|0
  • zayıfla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Alakası yok.
    Bende balık etli ve tesettürlü bir bayanım.. Ve beni gören 27 yaşında olmama rağmen 20 ile 23 arası tahminde bulunuyor.
    O tamamen yüz hatlarınla alakalı..

1|0
    1|0
  • Kilo biraz büyük gösterir canim. Üzülme kız psikolojini etkileyecek bir durum yok kafana takma bu kadar

1|0
    0|0
  • Hey hey
    18 yasindayim
    Abla teyze diyolar
    23 sandilar, agliyim mi?

1|0
    0|0
  • Hem tesettürden hemde aile yapısındanda olabilir bazıları Minyon gösterirken bazıları çok büyük gösterir genelde hormonlarla alakali bence. Bende küçükken boyun uzun buyuk duruyorum diye üzülürdüm sonra bir baktım herkes beni geçmiş en kisa ben kalmışım 😊

1|0
    0|0
  • Kilo olablr ama tesetuur değil cnku banada kucuk gosteriosn diolar isimle alakali imamhatip lisesine tur duzeneldik hngi liseden geldn sen dediler oysa onlardan 5 yas buyugum tesetturlenalakali değil kisacaaa kilodandir k

1|0
    0|0
  • Bana da büyük gosteriyosun diyorlar takilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Kilolu olduğundan olabilir

1|0
    0|0
  • Bende tam tersi

1|0
    0|0
  • beni de yasımdan kucuk söylüyor herkes sinirim bozuluyo çocuk gibiyim

1|0
    0|0
  • Ben lise stajimi yaparken unv. Staji saniyolardi ben napim :) ama bende mutlu oluyodum bu durumdan :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...