Evlenip, çocuk sahibi olmak isteyenler?

Aramızda evlenip, evliliğin tadını biraz yalnız çıkartıp daha sonra çocuk sahibi olmak isteyenimiz var mı? Ben çok istiyorum😄zaten bekar hayatı gibi bir seçeneğim yok. Ailemin dizinin dibindeyim her daim ancak kalbimden geçen de bu...

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hnuz degil ama zamani geldiyinde tabiki isterim hemde 5cocuk 😀

1|0
    0|0
    • Şimdi böyle diyorsunuzda sonra kim uğraşcak diyorsunuz tecrübeyle sabit :D

• @Esk26esk Tek cocugum olmadi kardesim ya da benden buyuk ablam abim. Hep istedim oyuzden 5diyorum ☺️

• Keske nişanlımda böyle düşünseydi :d ama tabikide yok cok fazla kim uğraşcak diyor

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok hayal etmiştim. Hayatımın aşkıyla evlenmek ve bir kızımızın olması. Dünyanın en güzel şeyi gerçekten. Hakkımızda hayırlısı :D

1|0
    0|0
  • Güvenecek birileri olursa bir şeyler yerine oturursa kalbimde büyük bir yer ayırdım o insana benimde kafamda ki o bir aileye sahip olmak daha güzel ne olabilir ki :)

1|0
    0|0
  • O dediğini kim istemez ki!

1|0
    0|0
  • Evet bir sene baş başa ikinci sene çocuklu

1|0
    0|0
  • En çok olmasını istediğim şeylerden biridir evlenip çocuk sahibi olmak :) . Dilerim Allah herkese bu duyguyu yaşamayı nasip eder :)

1|0
    0|0
  • iyi insanları bulmak zordur...

1|0
    0|0
  • isterim ama kısmet nasip işi bunlar nasibimde bvarsa evleneceğim

1|0
    0|0
  • evet fazlasıyla hemde

1|0
    0|0
  • Bende çok istiyorum ana güvenecek kız kaldı mı ki ya?

1|0
    0|0
  • Olmaz mı :-D

1|0
    0|0
  • bende istiyorum hayat kurmak değerli bir insanlan

1|1
    0|0
  • evlenmeden olmuyo demi:D:d

1|1
    0|0
  • bende isterim fakat evlenilecek kız kalmadı malesef

1|0
    0|0
    • var ya bizim ailede kuzenler , ablam , ben ne bileyim bir sürü öyle kız var bence genelde üniversiteyi dışarıda okuyan kızlar bozuyor kendini ama onun dısında bircok kız öyle değil.

• nerede öyle hanım efendi kişiler talibimim yani ailem zaten zorluyor polis oldun ama bir aile sahibi olamadın diyip duruyor

• Doğru olan bnce bu.

1|0
    0|0
  • 😂 evlenmek buzle kim evlenir yahu yalniz olurum heralde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...