Herkezin özel bir yeteneği vardır; peki ya sizin yeteneğiniz nedir ve bunu nasıl keşfettiniz?

Çoğu insan yeteneklerini keşfedemeyen katogorisine giriyor bende dahil olmak üzere neye özel yeteneğin var bilmiyorum ama herkezin özel bir yeteneği olduğuna inanıyorum. kimisi iyi top oynar kimisi çok hızlı ve düzgün konuşur kimisinin sesi çok güzeldir vs. vs. bunların her biri özel birer yetenektir, peki ya sizinki? keşfedebildiniz mi?

Güncellemeler:
güncel

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet kulaklarımi oynatıyorum ve parmaklarimin ucunu bukebiliyorum

0|0
    0|0
    • parmak uclarımı bükebiliyorum derken?

• Tırnağın bulunduğu kısmı diğerlerinden bağımsız olarak bukuyorum

• garipmis gercekten merak ettım. hayırlısı :)

En İyi Erkek Görüşü

• güzel şarkı yazarım :D
    otururum 1 saate şarkı çıkarırım kafa yorarsam fakat hiç paylaşmam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimkisi yazarlık. Hızlıca hikayeler kurabilir, yazabilirim. Keşfetmemi dedem sağladı. Bana önce kitap sevgisini sonra kitaplara yorum yapmayı öğretti ardından her kitaba, karaktere ayrı bir hikaye yazmamı istedi. Bende çok güzel yazdığımı farkettim.

0|0
    0|0
    • bu çok güzel birşey gerçekten mutlu oldum senın adına gerçekten çok sıcak geldi bana yani bian karsımda senin gibi yeteneği olan birini düşündüm yani onu dinledikçe zevk alırdım heralde

• Tamam ya tamam ben bişey demedim.

• teşekkür ederim soruya görüş paylaştıgınız için

• yetenek metenek keşfetmedim birazcık resme yeteneğim var gibi o da gibi hani küçüklüğümden beri çizerim

0|0
    0|0
    • anladım seninki yetenek değil beceri diyelim o zaman. bende yetenek mi bilmiyorum ama örgü örebiliyorum ne alaka ise bildiğin örüyorum yanı ve yemek yaparken bıcak kullanısım çok seridir herkez şaşırır italyan aşçılar gibi diyeyim. bilmiyorum belki benimkide sadece bir beceridir

• Istedigimi aliyorum bedeli ne olursa olsun kendime guvenerek anladim

0|0
    0|0
  • Pek yetenegim oldugu soylenemez

0|0
    0|0
    • herkezin vardır elbet bir yeteneği ama çoğu keşfedilmemiştir. sende onlardansın sanırım keşfedilmemiş

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim yeteneğim tıpkı şuna benziyor yeni nesil işlemcili bir bilgisayarı taş devrinde kullanmak gibi

#TürkErkeğii

0|0
    0|0
  • Sevmek Abi. Çok sevme yeteneğim var...

0|0
    0|0
    • ayran gönüllü olmaya yetenekli kardeşim :)

• Yanlış anladın Abi. bir sevdiğimiz var. Şıp sevdi değiliz.

• o yetenek değil o zaman kardeşim herkezın vardır sevdiği. Allah mesut etsin

• Benim yeteneğim uzun uzun uyumak

0|0
    0|0
Yükleniyor...