Haklı mıyım? Vicdan Azabı mı çekmeliyim?

Bugün sabah serviste bir arkadaşla beşiktaş-galatasaray maçını konuşuyorduk. Ben de beşiktaşlıyım helal olsun beşiktaşıma falan dedim ama muslera süperdi beton gibi adam falan dedim ordan benden 2 yaş küçük çocuğun biri neye seviniyorsun 11 maçtır galibiyet aldığınız yok ne var sevinecek adam gibi falan laflar etti ne 11 maçı dedim o ara yutkundum tamam kardeşim demekle yetindim ama önde kıpkırmızı oldum diyebilirim baya rencide oldum ezik hissettim. Akşam da tam inmeme az kalmıştı müziği kapattım buna döndüm sen sabah bana ne artistliği yapıyon ya dedim bakma peşinden inmedim tamam dedim geçirdi ne karışıyon yok 11 maç yok sevinemezsiniz sana ne senden mi öğrenecez sevinmeyi dedim o da yok abi ben öyle birşey demedim dedi bende sövdüm istersem sevinirim istersem ebesine korum maçın sanane ya laflarına dikkat et akıllı ol dedim indim servisten. Haksız mıyım sabah koskoca 18 yaşında adamım 16 yaşındaki çocuk küçük düşürüp rencide etti beni

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben fenerbahçeliyimde abartmayın kardeş derbi kazandınız şampiyon olmadınız erken havaya giriyorsunuz hep üzülüyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Ne havası bilader muslerayı övüyorum orda nefret ederim ben kazandık diye övünmekten. Sadece ben değil başka bir arkadaşın takımı da kazansa yanımda sevinmesinden nefret ederim dünyayı kurtarmış gibi.

• O sen övünce Muslera olmasaydı fark yerdiniz diye anladı o Zaman ona kızmıştır taraftarlık işte.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Koskoca adam 18 ve 16 yaşındaki çocuk :))

Haklısın kardeşim ezdirme kendini :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...