Rus sevgiliniz olsa ailenizin tepkisi ne olurdu?

Rus'um ama annem Türk burada büyüdüm. Gelecek hafta sevgilimin ailesiyle tanışıcam korkuyorum beni sevmez diye Türk değilim diye. Sizin sevgiliniz Rus olsa ailenizle tanıştırsanız tepkileri ne olurdu?

0|0
18|28

En İyi Erkek Görüşü

• rus vatandaşlarıyla bir sorunumuz yok. aileninde bir sorunu olacağını sanmıyorum. çok korkmayı gerektirecek bir durum yok ortada. sadece devleti yöneten kişi, fazla panik atak yaptı. biraz sert davrandı onun dışında politik şeyler bunlar. halkın bir suçu yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim komşunun rus gelini vardı halı sirkeletiyordu ona yazık kadında ne bilsin halı sirkelemeyi sürekli düşürüyordu ama yine de sen bilirsin tabi 😃

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Keşke zamanında rus sevgilimi annemle tanıştırsaydım diye çok pişmanlık duymuştum. Kız düzgünse aile ilk anda şaşırsa da mutlaka sevecektir.

1|0
    0|0
  • Korkma. Biz Türkler, Müslümanlar ırkına diline inancına göre ayırt etmeyiz. İnsanlığına önem verir ona bakarız. Seni seveceklerdir emin ol buna

1|0
    0|0
    • Morelimi duzelttin ya tesekkur ederim))

• Tesekkur ederm))

• yine rica ederim :))

• beni seveni bulsam ruz olmuş ukraynalı olmuş benim için fark etmez he ailem belki tepki verebilir ilk başta ama ben onları ikna etmenin yolunu bulurum o bana kalmış

1|0
    0|0
  • Rus alman ingiliz fransız Türk Hırvat Polonyalı AntarTİKAli fark etmez yeter ki benimle aynı dili konuşun vede Benim gibi Müslüman olsun tek şart bu gerisini bir önemi yok

1|0
    0|0
  • Ailem Kabul eder neden etmesinki onlarmı senle evlecek :)

1|0
    0|0
  • Vardı normal karşıladı

1|0
    0|0
  • Vay kerata kedi olalı bir fare tuttun der :D

1|0
    1|0
  • Bilmiyorum ya şu an rus kelimesine dahi ayar oluyorum yani melek gibi bir insan olması lazım onun dışında yanımda nefes dahi almasınlar.

1|0
    0|0
    • Niyeki naptıkki biz

• Kime ne anlatıyorumki ben ya

• Ben mevzuya kız kardeşim var bir erkek rus olayı olarak baktım o açıdan sert girdim. Rus kadınlarıyla ilgili bir sıkıntımız olmadı çok şükür "genel yorum memleketine değil kıza bağlı yani sana bağlı."

• Ovvv Rus kızları güzeldir :D :D Sorun olmaz yah ama Rusya ile Türkiye arasındaki ilişkiler yüzünden çatışma olabilir belki :D

0|0
    1|1
    • O sorun olmazda sadece istemezler falan diye yabancı

• Ne fark edicek yah birşey olmaz. İstememezlik olmaz bu işlerde ama Erkek rus olsa idi istemezlerdi :D

• Rusları sevmiyorum. Anneannem rustu ama ailem rus birini istemez

1|0
    0|1
  • Buyuk konusmiyim ama brn yabanci geline karsiyim

1|0
    0|0
  • ailem olsa karısmazdı sanırım ama ben türk kızını tercih ederdim

0|0
    0|0
  • gurur duyar

0|0
    1|0
  • bisi demzdi

0|0
    0|0
  • yemişim tepkiyi:)))
    rus sevgilim olsa ah olsa offf olsaa ille rus olsa

0|0
    0|0
  • bisey demezlerdi

0|0
    0|0
  • eve sokmazlardılar beni :D

0|0
    0|0
  • Ben sevdikten sonra gerisi önemli değil kimsenin fikri umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Babam '' vay güzel kardeşim rus karılarlada geziyor'' der ve tebrik eder :D

0|0
    2|1
  • Sıkıntı olmazdı

0|0
    0|0
  • Ben Rusları çok severim keşke rus bir sevgilim olsaydı Türk lerden pek hoşlanmam ve ülke ayrımcılığı yapmam hatta hiç ayrılmam sevgililimden

0|0
    2|0
  • muslimse muslim olcan baci yoksa sen bu isi unut genelde bu knuya takilirlar😊

0|0
    0|0
  • turnayı gözünden hatunu g**tnden vuracan.. hadi bakalım yürü aslanım.. :D

0|0
    2|0
  • Bağrına basardı. Bizde insan ayrımının bahsi dahi olmaz.

0|0
    0|0
  • Yarı Rus'um bende. Isterım.

0|0
    1|0
  • Babam ya çakal seni diye enseme patlatırdı

1|0
    0|0
  • Ne yapcan verecen mi

0|0
    0|0
    • Seviyeziliğinde bu kadarı yani

• Pardon seviyesiz değilde alakasız bir yorum olmuş 😄 Ben nerede bu yakışıklılar diye bir soru vardı ona yorum yapmıştım sizin sorunuza yapmışım meğer yanlışlık olmuş özür diliyorum

• Önemli değil

Kızlar Ne Diyor 17

• ırkına bakmaz karakterine göre tepki verirler ;) Hala yıl olacak 2016 insanları dinine ırkına göre ön yargı barındıranlar kaldımı ya

1|0
    0|0
  • Kendi annemi tanıyorsam eğer kendi fikrini söyler sonra da bana bırakır kararlarıma saygı duyar bitanem ama zaten ben Rus istemem :)

1|0
    0|0
  • İsterlerdi 😃
    Emin ol

1|0
    0|0
  • Oldu bir aralar.. Aileme söylemedigim icin tepki göstermediler :P

1|0
    0|0
  • Müslüman ise problem olmaz.

0|0
    0|0
  • Annem istemez. şu an ki mevcut damat adaynı okadar çok seviyor ki. Rus getircem desem benim bacaklarımı kırar

0|0
    0|0
  • Evlenirsem turk olmali anlasamam baska turlu

1|0
    0|0
  • Sevgi nin irki olmaz... Adam gibilerse zaten sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Karşı çıkarlar

0|0
    0|0
  • müslüman olduktan sonra sorun yok

0|0
    0|0
  • Rus :D
    Sadece Rus değil herhangi bir yabancıya da sıcak bakacaklarını sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Istemezlerdi

0|0
    0|0
  • Kabul etmezlerdi :)

0|0
    0|0
  • türk olmadığı için sevinirler

0|0
    2|0
  • hiç bir şey diyemezler tabikide