Yardimci olur musunuz ve yerimde olsanız ne yapardiniz size cok ihtiyacim var lütfen?

Bütün okul hayatım boyunca bugün ilk defa okulda ağladım. Sınıfımı seviyorum ve bir sene boyunca başkanlık yapmıştım onlara yeri gelince dert ortağı yeri gelince gizliden artı atan bir arkadş oldum. Ve hiçbi karsilik beklemedim tek istediğim gruplaşma olmasın herkes birbiriyle iyi geçinsin kim birine küsse gidip ilk ben barıştirirdim. Uzun zamandir nedendir bilmedigim benden hic hoslanmayan ve nefret eden bir cocuk var. Hicbi sekilde karismamama ragmen bana sürekli zıt gidiyo ve arkadaslarinida etkiliyo. Sanırım dini görüşümden dolayi olsa gerek.. haftaya sinav olacağımız ders notu fotokopilerini bugun acil cektirmem gerekiyodu ve bugun sadece o ve arkadasi yaninda getirmisti. Bana vermedi arkadasindan aldim arkadaşı verdi fotokopiyi cektirdim sinifa geldigimde o çocuk elimden alip yirtti kagitlari. Bende onun montunu yirttim ama cok sinirlenmistim tutamadim kendimi agladim ilk defa agladim okulda ve inanin cok zoruma gitti dislanmis hissediyorum okulumu degistirsem mi diye dusunuyorum sizce ne yapmaliyim

Güncellemeler:
Birde arkadaslar gecen gun whatsap grubu kurmuslar hic haberim yok yonetici o cocuk ve beni almamis gruba. Grupta hocada var ve yurtdisina cikma projesiyle ilgili? Ondan beni gruba al diye bisey soyleyemem ama acaba hocaya mi mesaj atsam. Kendimi cok yuzsuz ve dislanmis hissediyorum

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Olaylara bakılırsa yaş çok küçük olmalı. Bunlar sorun edilecek konular değil sizin ile de alakası olmayabilir ergenlikte hepimizin arkadaşları böyle mantıksız davranabiliyordu hatta benim dönemim daha kötüydü siz kendinizi Sevin derslerinize odaklanın ve hobiler edinin o Yaşları böyle sorunlar için harcamayın vaktinizin kıymetini bilin

1|0
    0|0
Yükleniyor...