Ziraat gencbankkart hakkinda?

Ziraat bankasnin kyk burs karti gencbank kart kullananlar bakabilir mi acil. Bu kartta harclik avans icin mesaj attigimda bakiyeniz0 tl limitiniz 250 tl diyor. Bu ne demek? Yani bu 250tl harclik avansi kullanmak icin herangi bisey yapmam gerekiyor mu yoksa bir yere gidip karti verdigimde direk o 250 tlden cekilir mi?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır o harçlık avansı para olarak çekemezsin. O gelecek ay alacağın bursun 250 TL'si. Sadece alışverişte kullanabilirsin. Para olarak çekemezsin. Diyelim ki aralık ayında 300 TL bursunu bankadan çektin. Yine aralık ayında alışverişe gittin 250 TL'lik alışveriş yaptın. Ödeme için burs kartını kullandın. Ocak ayı gelince sen 300 TL olan bursunu tam olarak alamazsın. 50 TL alırsın. Harçlık avans bu oluyor. Limit 250 TL, yani en fazla 250 TL'lik alışveriş yapabilirsin demek.

0|0
    0|0
    • para olarak çekmekten bahsetmiyorum. anlattıklarının hepsini biliyorum. sorduğum soruyu okumamıssın sanırım. 250 tllik harçlık avansı kullanabilmek için ekstra birşey yapmam gerekiyor mu diye sormuştum ben

• az önce sorduğumdan daha açık şekilde ve net sormuşum aslında

• Cevabını veremedim sanırım neyse en azından ben yardım etmeye çalıştım. Bildiklerim bu kadar.

Yükleniyor...