Hiç sınav kağıdını trollediniz mi?

ben geçen vizede bir soru vardı bilmem ne şefin görevi nedir diyordu bende yemek yapmaktır yazdım
sonra salmonellanın anlamı nedir diyordu bende hiç öyle birşey duymadım yazdım asD: :D 0 beklediğim kağıttan trol cevaplarla 25 aldım iyi en azından
lisede ise matematik sınavlarında saçma sapan şekiller çizerdim seçim mitingi filan çizerdim

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Haha😂 bende yapmıştım onu bir tane soruya sorunun cevabi içinde yazıp sorunun aynısını yazıp sonuna nokta koymuştum 50 almışım😆

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Valla bilmiyorum hocam sizi çok seviyorum yazıp öpücük yapmıştım 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ahahahha yok artk napmisisn sen yaa hahahah

0|0
    0|0
  • çok trolledım :) mat de sırf hocanın gozu yoruldun dıye sacmasapan seyler yazardım (sevmezdım)

0|0
    0|0
  • Lisede fizik yazılısındaydık. Hocamız şeker gibi bir insan , hep şey derdi. ne olursa olsun soruyu boş bırakmayın , uğraşın bir şeyler karalayın. Bir soru vardı , ben kalem oynatamıyorum ama bir gaza gelip dörtlük yazdım. Adam puan vermişti , ne günlerdi afs

0|0
    0|0
  • Felsefe sınavında rasyonalizm nedir diye sormuştu rasyonel sayılar topluluğu yazmıştım

2|0
    0|0
  • Cevap kısmına "bu ne biçim soru 😌 " yazdım ve disiplinlik oldum pişman degilim 😀😀

1|0
    0|0
  • Bizim hocalar sınıfta ifşa ediyor o yüzden istesemde trolleyemem :D

0|0
    0|0
    • ahah ben dedim ya salmonella ne hiç duymadım diye ertesi gün hoca sınıfta sınav sorularıyla ilgili konuşuyodu aranızdan zeki bir arkadaşınız salmonella ne sorusuna hiç öyle birşey duymadım yazmış dedi :D ben yarıldım o an :D

• Bölüm ne😂

• @NincaTosbağa aşçılık :D

• 1 kere sadece😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Atatürk ne yaptı
    Ne yapmadı ki

1|0
    0|0
  • Sınavlar benim için çok önemliydi onu bilgimle doldurmayı tercih ettim her zaman.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 sene öncesine kadar çoğu sınav kağıdında yapıyordum he he şeyler ama artık ciddileşme zamanı geldi dedim ve bıraktım :D

ama lisede dil ve anlatım sınavında yazdığım bir cümleyi unutamıyorum hiç :D
    hoca sonraki ders geldiğinde kağıdım nasıl dedim... disipline vermediğime şükret dedi :D
    tam hatırlamıyorum ama bir örnek verin demişti bir şey hakkında... onu da unuttum... o gün de pansiyonda nöbetçi hoca kendisiydi :D ve geç kalktığı için kapıları filan geç açıldı yemekhanenin falan filan... geç kaldık işte her şeye

sınav kağıdına da '' pansiyon nöbetçi hocamızın bizi kaldırmasından dolayı sabah derse geç kaldık '' gibisinden bir şey yazmıştım istediği şeye örnek olarak (._.)

olay taze olduğundan sinirlenmiş olmalı (._.)
    ya da isim de yazmıştım galiba hatırlayamıyorum çok oldu (._.)

0|0
    0|0
  • risk nedir diye sormuş
    2 puan
    risk budur yazdım ama korktum sildim =D

1|0
    0|0
  • programlama dersi.. vizesine eşşşşşşşeek gibi çalıştım 3 soru vardı 3ünü de yaptım lakin 15 aldım.. hocamız da prof tu.. ne dediysem yok.. tepemi attırdı.. kağıdı göstermiyor.. yasal işlemi güçleştriyor.. finalde yine 3 soru... cevaplar yazdım.. sonra 1. 2. 3. alt alta yazdım.. sonra alta not yazdım.. aynen yazıyorum..
    """ Not: Yukarıda sorular ilişkin 3 adet cevap bulunmaktadır lakin gerizekalılar cevapları göremez ve orada boşluk görürler""" yazdım verdim.. hıyar herif yine 15 verdi iyi mi?

0|0
    0|0
  • yok hep boş werıom kanks

0|0
    0|0
  • turizm sorusu bunlar sanırım

0|0
    0|0
  • Din sınavında soruları yapmak yerine bikaç tane sure yazmıştım ve 100 aldım.

0|0
    0|0
  • Dua yazıp vermiştim. Hiçbir etkisi olmamıştı :D

0|0
    0|0
  • Disipline gittim sırf bunun yuzunden

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Ben lise 2 deyken hocayla tartışmıştık yaptığı sınavda da tüm soruların altına sanane yazıp 5 puan almıştım o da adımı yazdığım için ladskfd

0|0
    0|0
Yükleniyor...