Niye boyle bu insanlar?

Niye kotu herkes? Herkes cikarci sahtekar paragoz bencil birbirinin ayagini kaydiran ikiyuzlu insanlar var heryerde biktim ya biktim bazen diyorum Allah'im sen niye can verdin bana keske dogmasaydim su insanlarla muhattap olmasaydim kacmak istiyorum insanlar dag basinda yasamak dedikleri varya inanin yapabilsem yapardim?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumda sen de çıkarcı, sahtekar ve bencilsin, öyle mi? :) "Hayır..." diye başlayan bir cümle kuracaksan, o vakit "herkes" deme. "Karşıma çıkan insanların bir çoğu çıkarcı." de. Benim ya da bir başkasının algısı için değil, bizzat kendi bilinçaltına göndermekte olduğun mesajlar yüzünden böyle bir yol izlemek durumundasın. Şu an bilinçdışında sen herkesin güvenilmez, beş para etmez olduğuna inanıyorsun; oysa sen de dahil olmak üzere bir çok insan bunun tam tersi bir kişiliğe sahip. Farkında mısın?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tamam seni alp inlerinden birine yerleştirelim

0|1
    0|0
    • Allah razi olsun derim bundan baska nimet mi var?

• yok ya sen git bende gelirim arkandan

• Sen geleceksen napim ben amacima ulasmis olmuyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin gibi düşünen çok fazla insan var evet dediğin gibi insanlar ama bu gibi insanlara beynimizi yormaya değmez şu an çok sorunun olabilir ama onların üstesinden gelmekte kendi tercihin elinden geleni yap ama yıkılma yıktırma kendini güçlü ol onların yıkıldığını görürsün o zaman

0|0
    0|0
  • yanlış düşüncedesin evet insanlar çıkarcı herkes bir sınavda olduğuna göre sen sınavın neresindesin ne kadar sabırlısın zorluklara karşı buna bakmalısın

0|0
    0|0
  • hayatın her alanında böyle insanlar var kaçıp gidip meydanı böyle insanlara bırakmamak lazım değil mi?

0|0
    0|0
  • gel kız beraber kaçalım o dağlara ben biliyorum orda yaşamasını düşünceler de aynı bırakalım bunları birbirlerini yesinler :)

0|0
    0|0
  • Valla sen hayatı çözmussun. Malesef ki dünya kurallarına göre yaşamak gerekiyor. Çünkü senin dediklerine kimse çözüm bulamaz. Yapacak bisi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen insanlardan nefret ediyorsun. Burası tartışmasız. Ancak yine de içinde insanlık adına küçük bir umut ışığı var. Her ne kadar tünelin ucundaki ışık görünmese de, bir tünel varsa sonunda da mutlaka ışık vardır fikriyle, insanlara karşı güvenini ısrarla sürdürüyorsun. Ancak bu umudun, o pis, saygısız, hain insanlarla alakası yok. Senin büyüklüğünle alakalı bu umut!

0|1
    0|0
  • Ben de bu sebeple uzaklastirdim onlari

0|0
    0|0
  • hayat böyle malesef bunlarla bas edemezsin

0|0
    0|0
  • İnsanlardan kaçmak lazım artık..

0|0
    0|0
    • Katiliyorum ama mumkun degil biktim iste