Siz mi paranın hizmetcisisiniz, para mı sizin hizmetcinz?

Siz mi paranın hizmetcisisiniz,para mı sizin hizmetcinz ?
Evet arkadaşlar, parayı kazanan vardır, harcamasını da bilir. Dilediği gibi yaşar. Bir de paraya #uşaklık eden vardır. Kamyon dolusu varaya sahiptir lakin yaşantısına bakarsınız,çogu fakirim diyenden daha fakir görünüyordur. Bundan yola çıkarak, para için mi çalışıyorsunuz, yoksa parayı araç olarak görüp hayatınızı daha güzel yaşamak için mi?

Güncellemeler:
Güncel :(
@pilav_ustu_az_kuru_2
@serkan1923

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• bilmiyorum ne olduğumu ben zengin garı arıyorum sadece :/ belki bu soru altında bulabilirim :/ :/ :/

1|1
    0|0
  • cok yalnis ama cok yalnis bu kendini avutmaktan baska bir sey diyildir mesela bak ornek vereyim benim arkadasim var para harcama konusunda tam bir deli yani o kadar zengin zaman diyorsun dogrudur zamani alamaz bu konuda haklisin, saglik konusunda bir cok seyi deyisir ama tam bir seyin deyismesini basaramaz. mutlulugu almaya gerek bile yok para varsa mutluluk onda sakli zaten , itibar parada saklidir para gucdur guclu olan her bir kisinin itibarina soz bile edilemez guvende ayni konu gucluyse guvenmek zorundasin, huzur belki olur belki olmaz sevgide ayni konu basari zaten para basariyi getirir para arttikca basarida gelir hic parasi cok olan birinin maddi sikinti yuzuden sirketinin batdigini duydunuzmu arkadaslar? o yuzden para varsa basari vardir yani 1 konuda tam haklisin zamani para alamaz saglik ve sevgi ise belki

1|0
    0|0
  • para için

1|0
    0|0
  • Ben parayı kazanırım para beni kazanamaz nokta

1|0
    0|0
  • Para benim hizmetçim

1|0
    0|1
  • Hepimiz patronlarımızı zengin ve mutlu etmek için çalışan insanlarız. Hayırdır ne parası? :D

1|0
    0|0
  • sen para olmadan yaşayabılıyor musun?

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Para benim hizmetçim

1|0
    0|0
  • Para artık insanları eir almış durumda :/

1|0
    0|0
  • yeteri kadar parayla hepsine sahip olabilirsin

1|0
    0|0
  • Bu devirde bunların birçoğu satın alabilir para. Özellikle itibari

1|0
    0|0
  • Para köpeğim ya benim.

1|0
    0|0
  • para sorun değiiilll bulunur kiii :D ama ne bileyim onları yaaşamakta doğru kişi ister

1|0
    0|0
  • Para inş bizi bozmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Parayi kazanmak icin sen onun hizmetcisi olman lazim lara insani yonetir

1|0
    0|0
  • para benim hizmetçim

1|0
    0|0