İğrenç bir babam var. dayanamıyorum nE yapmam lazım (Lütfen okuyun ) :( ?

Çok tarzım değil yemek yerken ossurur. Sürekli küfreder bir kere oğlum dediğini duymadım. Hep laa diye seslenir.5 kuruş para vermez durumumuz iyi olmasına ragmen kirada oturan arkadaşlarımın benden cok cok iyi giyinmesi yemesi içmesi zoruma gidiyor. Açım yemk parası ver diyince b. k mu ye diyor. Sürekli kardeşimi övüyor bokunu yiyeyim onun sıctıgını yiyeyim falan diyor. Ama ona karşıda durum aynı 24 yaşındayım öldürmek istemiyorum. Katil olamk istemiyorum.
Annem evlenmem ıcın uğraşıyor çalışıyorum diye sürekli babamın yanındayım aynı işyerinde calısıyoruz. Kız arkadaşım hiç olmadı cünkü cebimde hiç para olmadı.1 kızla cıktım oda 4-5 kez bulusabildik. Hasta olsam hastaneye gidemem. Ne sigortam yatar ne birşey köle gibi hissediyorum bazen kendimi. Sırf tuvalete gitmemek ıcın idrarını tutamadıgı için oldugunu söylesede üstüne işiyor. Ve geliyor benım koltuguma oturuyor. Sürekli yüzüne karşı küfrediyorum hep onun kufurlerını onun yuzune vuruyorum. Bu böyle gitmez ama :(
Arkadaşlar benım gibi olanlar var mı ne yaptınız?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• öyle babanın... yok böyle birşey ya.

0|1
    0|1
    • Benı anlayan bırı cıktı sonunda..

• Ana baba iyi olmasada zalimlik yapsada Allah (c. c) ; siz yolunuzdan sapmayın, unutmayın ki şirkten sonra en büyük günah ana babaya itaatsizlik ve zalimliktir buyurmuştur..

• Dinimiz bize bunu emrediyor kardeş.. Salih amel sahibi bir insan isen doğru yoldan şaşmamalısın... ben sana bunu anlatmak istedim ama sen küfür edip engellediğin için anlatmak istediğimi anlatamadım

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• şu tuvalet meselesini okuyana kadar kaba bir adam olduğunu düşünmüştüm ama hiçbir sağlıklı kafa, tuvalet konusunda böyle "tuvalete gitmeyim de üstüme edeyim" diye düşünmez. babanın ruhsal sorunları var gibi görünüyor. tedaviye de yanaşmaz o. Allah sana kolaylık versin ama başka bir işe yerleşmen söz konusu olamaz mı be kardeşim? hakikaten zor bir durumdasın, sabır diliyorum senin için.

0|0
    0|0
  • Bu yaşta ailenle yaşamak zorunda değilsin iş bul başka bir eve çık maddi durumun yetmiyorsa ev Arkadaşı bul öyle kiraya çık bu şekilde birey olamazsın kendine kötülük yapma babanla bir arada yaşamaya devam ederek

0|0
    0|1
  • Baban değişmez ama sen kendi hayatını değiştire bilirsin. Git sigortalı bir işe çalış. Evdekiler bilmesin ne kadar aldığını her ay belirli bir para ver gerisini at kenara başka türlü kurtulamazsın.

0|0
    0|0
  • Niye bukadar aileye bagimlisin.
    Daha 24 yasindasn. Git sigortali bir iste çalış. Ayri eve cik. Kendini gecindirebilrsn pekala. Genceciksin niye bu tarz seylere eyvallah ediyosun.

Unutmaki insanin kendi ailesi bile hayatta belli bir yere kadar yanindadir.

0|0
    0|0
    • Bende oyle cok dusundum bilmiyorum. Cok caresizim

Erkekler Ne Diyor 9

• Allah yar ve yardımcın olsun. Sabırlı ol ve dua et. Aklı başında eğitimli iyi bir aile yakınından yardım iste :(

0|0
    0|0
  • Çok açık net bir şekilde söylüyorum. kıvırmaca falan yok. benim bu tarz vurdum duymaz bir babam olsun. onu evire çevire adam edene kadar dövmezsem banada küfür etsinler.

0|0
    0|0
  • Eroin Nerde ya İt de diyor mu 😁

0|0
    0|0
  • İlk cümleden sonrasını okumadım ve kahkaha attım sonra okucam editlerim :DDDdFD:FDFgnknlsdglds

0|0
    0|0
  • senin baba nirvana olmuş

0|0
    0|0
  • Civciv yumrtadan çıkmış kabuğunu beğenmemiş. Yazık çok yazık

0|0
    3|1
  • yemek yerken osururdan sonrasını okumadım

0|0
    0|0
  • üvey evlat olabilir misin? bu kadar eziyet öz evlada yapılmaz ya

0|0
    0|0
  • yuhhh. olum sen ne ayaksın ya 24 yaşındasın. gören 14 sanacak. senin yaşındakiler çoluk çoğuna bakıyor ev geçindiriyor sen babandan şikayetçisin ilkokulçağındaki gibi. çık git iş bul başka eve çık hayatını yaşa. embesilmisin.

1|1
    2|3
Yükleniyor...