Adet kanı büyüsü?

adet kanı büyüsünde bildiğim kadarıyla adet olan kişinin kanı yediriliyormuş. ama sanırım yakılıyormuşta? bir yerde okumuştum ilk defa duydumda. yedirildiğini biliyordum ancak yakıldığını bilmiyordum. büyü yapılacak kişi'nin adet kanı yediriliyor, ya da yakılıyor. doğru mu?

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• nası iğrenc seylerle ugrasıyosunuz ya..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Adet kanı yedirme, Adet kanı ile yazılan ayetler, cin lisanında yazılar vs... En büyük şirklerden en güçlü büyülerdendir.
    İnsanı kafir eden nadir günahlardandır.

He aklıma geldi de kızın biri adetken ilişkiye girip çocuğa kızlığımı bozdun demiş çocukda inanmış, az bir zaman geçti bu olayın üzerinden bir adam gelmiş elinde doktor raporu ben bu kızdan çocuk aldırdım diye,
    Sizce bunu yiyen çocuk mu çok malmış, Kızmı çok kötü yalan söylüyormuş şansa tutturmuş.

1|0
    0|0
  • Ben hayatımda bu kadar ahmakça ve tarzım değil bir şey duymadım yaa

1|1
    0|0
  • Mide bulandırma büyüsü mü yaptın bana? :D

2|0
    0|0
  • Bu islere bulasmayin... evet buyu vardir ancak cehennemin biletidir.. sizi robot gibi seven biriyle mutlu olabilirmisiniz? Kisinin iradesi kapali oyuncak misali olmus , bu kisiyle nasil mutlu olunabilir.. buyu yapanda yaptiranda dinden cikar ebedi cehennemliktir.. dunyada hangi erkek ve kadin buna degerki? Siz cehennemi yaz gunesinin hallicesi saniyorsunuz galiba... en ala kadinin cani cehenneme dinim benim herseyim... allah derki kimi benden cok severeniz onu sizden alirim...

0|0
    0|0
  • iğrençleşmeyin be

1|0
    0|0
  • Birakin şu sacmaliklari

1|0
    0|0
  • bunu bana biri yapsa cinayet sebebi. ne pisliksiniz ya midem bulandı.

1|0
    0|0
    • ama yapıyolar biliyorum. bir ara ceketimi işyerine astım cebini delip içine muska koymuşlardı. at çişi içirenmi dersin neler dönüyor. büyü gizli bilimdir. ilk çağdan günümüze kadar gelmiştir. saygı duyarım ama bana yapılınca sinirleniyorum

• haklısın. bana yapılsa bende sinirlenirdim.

• Böyle cahalları ne yapmak gerek...

1|0
    0|0
  • Allah'ın belası büyüyü geçtim artıkta kanı yemek ne lanet olası pislik

2|0
    0|0
  • Ağzın bir popona dönmüyo ki ya

1|0
    0|0
  • midesizliğin bu kadarı

1|0
    0|0
  • büyüsü mü oluyormus ana duymadım hıc

1|0
    0|0
  • Adet kanı ile genellikle deri üzerine bazı sözcükler yazıp, okuyarak yakılması ile gerçekleştirilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bağlanma büyüsünden mi bahsediyorsun?

2|0
    0|0
    • evet

• Bende, kendine bağlamak istediğin adama adetin ilk gününden olan kanı yedirmeni duymuştum. Yakılanı değil. Büyünün bozulması için de başka bir kadının adetinin son günün kanını yedirmesi gerekiyor.

Erkekler de aynı işlemi sperm ile yapabiliyor.

Tabii yanında okunması gereken dualar var.

• Valla mi atsana bana o dualari birine yapımında gorsun ebesinin *mini

• Şöyle tiksinç sorular sormayın yahu

1|0
    0|0
  • yediriliyor doğru.. bir abimin başına gelmişti. büyülerle işin olmasın ciddi uyarıyorum. ;)

1|1
    0|0
  • Öğürdüm resmen ya. Ne iğrençsiniz be.

1|0
    0|0
  • hangi devirdeyiz ya ne yapacaksın bunları :/

1|0
    0|0
  • Sonra ne oluyormuş?

0|0
    0|0
  • Anormal misin ya

0|0
    0|0
  • Sonucunda ne oluyormuş ki?

0|0
    0|0
    • bir erkeği kendine bağlamış oluyorsun.

• kendi adet kanımı içirecek erkek daha anasının karnından doğmadı

• Biri sana aynı şeyi yapsa hoşuna gidermi. Yapmamalısn. Hurafe şeylerle ugraşmayın.

0|0
    0|0
  • Ben de ilgileniyorum adet kanı haricinde vbaska türlü bir yolu var mi

0|0
    0|1
    • Ask buyusu falan var

• Tamam. şu an musait degilim. Yarin oglen saat 1 gibi girerim. Sen sıkıntını yaz bana. Mesaj at. Cevap veririm.

• Ay teşekkür ediyorum tamam yarın grz 😊

• büyüye bulaşmayın uğraşmayın böyle işlerle öldüğünüz zamana bulaşık yıkatmıyorlar. Git bir elini ateşe tut bakıyım nasıl oluyor

1|1
    0|0
Yükleniyor...