Üniversite okuyorum ama hepsi ilkokul çocuğu gibi?

Sözde üni okuyoruz burdaki bebeler kızlara ml ml şakalar yapıyor kızın tekine sordular yemeğini tuzluyarak mı yersin tuzlamayarak mı dedi. kızda anlamadı tuzluyarak yerim dedi. gülüp eğleniyorlar. millet mal mal gülüyor birbirlerine kalem sokuyolar. enseye şaplak atıyorlar falan . dersi kaynatmaya çalışıyorlar. bitane kafa dengi arkadaş yok. ben çocuğundan 1-2 yaş büyüğüm zaten. tek başıma dolaşıyorum öyle. böyle üni mi okunur :'(

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• bende istediğim bölüm için okulu bırakıp tekrar hazırlanmaya başladım.20 yaşında olucam çoğu 18 olucak seneye. Arada 1 yaş neysede 2 yaş baya fark atabilir. Çok mu kötü durum

0|0
    0|0
    • kızlarda durum nasıl bilmiyorum ama erkeklerde fark ediyor 1-2 yaşda olsa :'(

• of baya zorlanabilirim ama neyse istediğim bölüme hayırlısıyla gideyimde sende üzülme seneye düzelirler muhtemelen :))

En İyi Erkek Görüşü

• Ajhahahahaha krize girdim ya 😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet bilirim bende gitmiştim öyle bir mal yuvasına.. önüne geleni üniversiteye alırlarsa öyle olur. Hangi okul orası?

0|0
    0|0
    • 18 Mart üniversitesi

• Aaaa ben o okulu çok istemiştim iyi ki gitmemişim... genelde küçük çaplı okullarda oluyor herhalde bu.. odtüye gidip dallamalık yapan biri yoktur herhalde

• Afedersin ama cok guldum :D

0|0
    0|0
  • :) yakında seni de alırlar ortama

0|0
    0|0
  • O tuzlu tuzsuz muhabbeti ne anlamadım valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şaka muhabbet iyidirde senin ortamda çok berbatmış ozman aramaya devam başka sınıflarda bulursın bir arkdad

0|0
    0|0
  • sözel ya da esit agırlıkmı okuyorsun :D

0|0
    0|0
  • turkıye gerçekleri bunlar a. q ulke kurtarırlar bıraksan o derece ama klavyede ahahahah :D

0|0
    0|0
  • ben 32 yasında uni okuyorum beni hesap et

0|0
    0|0
    • zor valla ne diyim umarım bitane bile olsa yaşıtın vardır :D

• isin zor

0|0
    0|0
  • Yatay geçiş yap

0|0
    0|0