Her duamin kabul olusundan dolayi kendimi mutlu hissetmemeye başladım?

Arkadaslar ben inançlı ve dinimizce yaşayan ona göre hareket edip kotuluklerden haram dan uzak duran biriyim. benim korkum her duamin kabul olmasi ve bu durumdan ötürü kendimden korkar olmam. bu durumdan olduğumdan dolayi kendimi mutlu hissetmiyorum. şimdi inancsiz insanlar diyecek ki dinden uzaklas ibadetlerini yerine getirme diyerek bir cozum sunacak olanlar lutfen geri dursun inancli ve imanli yasayan biriyim bunu goz onune alarak cevap verin. bu yaşadığım durum nedir lütfen birileri akıl versin :(

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Korkacak birşey yok Allah ın izniyle. Sana vesvese veren şeytandır. Bilirsin.. Duaların kabul oluyorsa bunun için korkman değil şükür etmen lazım. Benim de uzun süredir dua edip beklediğim 4 dileğim var yaradandan. Bunlar içinde amin deyip bana da dua et bari kardeş. Sohbet boşa akmış olmasın : ) Dediğim gibi korkman değil mutlu huzurlu olman ve şükür etmen lazım. Herkese de anlatma bu durumu. Selamlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen Allahin emirlerini yerine getiriyosan oda seni mükafatlandırir buna sevinmelisin bence korkacak bir sey yok

0|0
    0|0
    • Sevinmeliyim bilmiyorum bana zararı dokunanlara beddua etmem onların başına gelenlerden dolayi kendimi suçlar oldum pişmanlik yasiyorum

• Beddua da eger hakliysan tutar zaten demek ki bir b*k yaptilar ki tuttu

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu durumu dillendirmesen daha iyi olabilirdi.

0|0
    0|0
    • Neden

• Bazi durumlar sır gibi saklanmalidir. Ortaloga acarsan eger sır olmaktan cikar. Kiymeti kalmaz ve ozelligini kaybeder. Senin durumun bozUlmaz insaallah

• demekki sen çok temiz bir insansın yolundan dönme

1|0
    0|0
  • Buda bir imtihan, Ne evliya gibi insanlar var duaları kabul olmaz ne günahkarlar var ağzından çıktığı gibi oluyor hemen istediği. İmtihan dünyası işte.

0|0
    0|0
  • Rabbim kabul ediyosa ya sevdiğinden ya sesini duymak istemeyişindendir. sen kabul olmadığında ne düşünürsün mesela

0|0
    0|0
  • Benim icin se dua eder misin aradığı aşkı bulabileyim, bir de üzerime verilen görevi hak edene versin Yüce Yaratan..
    Madem kabul oluyor duan bende bunun için dua etmeni rica ediyorum..

0|0
    0|0
  • Bana dua et o zaman Pöh olayım :D

0|0
    0|0
  • Yapmış olduğunn dua kabul olursa, bu durum inancını kuvvetlendirir.
    Yapmış olduğun dua geç kabul olursa, bu durum sabrını kuvvetlendirir.
    Yapmış olduğun dua hiç kabul olmazsa, bekle ki daha güzeli gelecektir.

Söylenen bu, gerisi bizi aşar...

0|0
    0|0
  • ıyı olanı ıstıyorsun belkide ondan ya da kendın ıcın ıyı oldugunu dusundugun bir şerde olabılır kabul olur ımtıhanın olur yaşamadan bilemezsin. Rabbim hayırlı olanı güzel olanı versın

0|0
    0|0
  • Her duanızın kabul oluşundan neden rahatsızsınız ki?
    Dua zaten kabul olması için edilmez mi?

0|0
    0|0
    • Öyle evet ama bana kötülüğü dokunana beddua etmem Allah a havale ederim Rabbim verir cezasini diyerek o'na birakiyorum ama gördüğüm çok farklı bir durum sonra pişman oluyorum

• Ne güzel işte Allah'a havale etmek. Tek derdiniz bu olsun :)

• Şeytanın en büyük vesvesine düşmüşsün hayırlı olsun o vesvese : Ben artık erdim artık ben oldum oo ben tamamım ya dualar falan da full kabul oluyor tamamım ben abiii vesvesesi

0|0
    0|0
  • bu bır sorun degıl korkacak da bısey degıl ben de ısterdım öyle olıyım zamanında ufak da olsa hatalarım oldu tövbe ettım ama aklıma gelıyo bazen delırıyorum keske senın gıbı olabılsem ama emınım senın gıbı olmak ısteyen sadece ben degılımdır

0|0
    0|0
  • Bana da dua eder misin? :)

0|0
    0|0
  • neden korkuyorsun

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyon ne güzel işte keşke benimde olsa

0|0
    0|0
  • bana mesaj atar mısın dua istiyecem bir tanecik :D

0|0
    0|0
  • Allahin sevdiği kulusun. bence şükret. ilerde duaların kabul olmazsa bu sefer daha mutsuz olacaksın.

0|0
    0|0
  • benım ıcın dua eder mısın belkı duzelır

0|0
    0|0
  • her duan kabul oluyorsa savaşların bitmesini iste şehitler olmasın. ondan sonra her duanın kabul olmadıgını anlıcan. hatta bence duaların sadece ruhsal faydası olabilir. dünyevi hiçbir olaya etkisi yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• gerçekleşebilceke isteklerin vardır gerçekleşir yani isteklerin imkansız boyutunda falan değilse sende uğraşıyorsan bu durumda gerçekleşecektir olması gereken bu yani...

0|0
    0|0
  • bana da dua et da ama beddua etme

1|0
    0|0
  • Beddua ediyorsun tutuyor da bunu mu sıkıntı ediyorsun?

0|0
    0|0
  • İnsanlar bir lokma ekmek için dua eder zar zor kabul olur ama senin her duanın kabul olması gereçkten adaletsizlik

0|0
    0|0
  • Malsın o kadar

0|0
    1|0
  • Allahin sevdigi kulusun ki rizasini almissinki dualarin kabul oluyo bence mutlu olmalisin benim dualarim kabul oldukca daha cok baglaniyorun namaza falan allahdan baska kimsem yok diyorum ne hatalar yaptim da yinede beni affediyor dualarimi kabul ediyor diyorum canım bana mesaj at istersen bir hikayemi anlatmak isterim sana

0|0
    0|0
  • Suriye'de olen cocuklarin gunahi neydi peki, de bakam. Sanslisin sadece ve rahat batiyor

0|0
    0|0
  • belki de onları gerçek yapan sensin :)

0|0
    0|0
  • Ay benim için de dua eder misin mümkünse :( elimden bir şey gelmez ama bende senin için dua ederim içinin ferahlaması için :(

0|0
    0|0
    • Çok sağol :(

• Valla sevgilisiyle barışsın evlensin diye dua eder misin rica etsem bende senin için söz dua edip namaz kılıcam Allah içini ferah etsin arkadaşım

• Benim annemde çok hasta als hastası ona bir dua eder misin madem kabul oluyormuş :)

0|0
    0|0
    • Tabikide Rabbim hastalarimiza zor durumda olanlara yardim etsin acil şifa versin insallah

• Amin sağolasın :)

Yükleniyor...