Hayatımızı seçimlerimiz mi , rastlantılar mı yoksa kader mi belirler?😩😩😩😩😩?

Arkadaslar soru cok net hayatımızi seçimlerimiz mi rastlantılar mı yoksa kader mi belirler?

Güncellemeler:
Sizce hangisi?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Rastlantılara göre yaptığımız seçimler etkiler hayatı..

0|1
    1|0
    • Kaderimizi kendimiz ciziyoruz oyleyse

• Teşekkür ederim.

• Hakedilmis birseydi rica ederim en guzel yorum buydu..

Kızlar Ne Diyor 6

• 1: Hiç bir rastlantı tesadüf degildir hepsinin bir bizim hayatımızda bir yeri olacaktır bazen kötü bazen iyi
    2: Seçimlerimiz belirler sonraki yaşamı ama şölede bir gerçek var kader yazmışsa bir şeyi, birini bize kaçış yoktur ben buna inanırım inanmak istiyorum...🙂🙃

0|1
    0|0
    • Yani kader diyorsun 😊😊

• Soru sordun fikrimi söledim uzatan sensin dostum herneyse teşekkürler :)

• Senin fikrin benim konustuklarima gore degismemeli dostum sana bazi konulari burada konusamicaginin özel hayata girdigini söyledim hatta mesajin aciksa orda yazabilirim dedim ama ön yargili davraniuorsun.. tesekkur ederim fikirlerini söyleyip yorun yaptigin icin

• Bazen tevafuk Bazen kader Bazen ise senin seçimlerin belirler

0|1
    0|0
  • Seçimler

0|1
    0|0
  • İstediğin kadar istediğini seç, istediğin kadar istediğin kişiyle rastlaş. Ama istesende istemesende kaderinden kaçamazsın..

0|1
    0|0
  • Aslında hep benimde merak ettiğim ama cevabını bir türlü bulamadığım bir soru.
    Ben kader derim yinede kaderinde kim yazıldıysa o olur, bişeyi çok istersin dualar edersin hayaller kurarsın ama onlar gerçekleşmeden yıkılır, ve ne olur bide bakmışsın hiç istemediğin birisine adamışsın hayatını.
    Tecrübelerimden dolayı konuşuyorum bende birkez birini çok istedim hemde öyle çok istedimki rabbim hayırsızsa bile onu ver bana dedim, onunla yatıp onunla kalkardım rüyalarımda hayallerimde o vardı, evlilik hayali kurduk birlikte çeyizlik almaya gittik onları alırken kurduğum hayaller bambaşkaydı onunla birlikte eskiticez herşeyi diye almıştım ama o yok, bir anda yok oldu ve 1 ay içinde hiç tanımadığım bir adam geldi dilimmi bağlandı ne oldu bilmiyorum onunla nişanlandım, 23 ocakta düğünümüz var... Ama şunu anladımki kaderden kaçamıyormuşsun😔😔

0|0
    0|0
  • Kader

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...