Dışarıda gezerken poşet taşır mısınız?

Bazıları takıntı yapıyor, öldürseler poşet taşımıyor gezerken.
Bazıları da marka poşet hariç taşımıyor, takıntı yapmış.

Abinin birisi Victoria Secret poşeti ile dışarıda geziyor. Nerden buldu o poşeti merak ettim. Ne olduğunu bile bilmiyor eminim :))

Sizinde var mı marka poşet takıntınız?
Dışarıda poşetle gezebilir misiniz?

0|0
19|17

En İyi Kız Görüşü

• Marka poşet takıntım hic yoktur. Anneme sürekli bir şeyler götürüp oradan bir şeyler getirdiğimiz için mecburi poşet tasima hizmetimiz var 😁

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ahaha güzel soru ; kesinlikle poşet taşımayı sevmem. Tek sevdiğim sırt cantasıdır o da gecmisten gelen kamp alışkanlığı spor ve eğitimden kaynaklanıyor.

Mesela BİM poşetini öldürseler taşımam asdfg.

Mavi, Lotto, Adidas gibi poşetleri taşırım. ya adamların poşeti bile klas ve havalı asdf 😂

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

• Ayol kolum ağrıyor diye sırtlanıyorum bile alışveriş dönüşü tabii ki 😄 pek poşetle taşınacak bir şey olmuyor ama olursa da taşıyoruz.

0|2
    0|0
  • Bim poseti taşimıslıģım var ayıp bir sey değil ki. O Ayyy ben tasıyamam diyenler bile eminim ki tasıyordur.

0|2
    0|1
  • Sanki ayıp bir şey. Eşyaları neremle götürücem markete alışverişe gittiğimde ürünleri kafamda taşıyacak değilim tabi ki taşırım

0|2
    0|0
  • Alışverişten gelirken illa ki oluyo bir yerden bir yere bişi götürürken de oluyo. Ama içinde bişi yoksa niye taşıyım ki

0|2
    0|0
  • Gezerim nolcak markalarin poşeti takintisi da saçma ya milletin gotune don almaya parası yok poşetin bile markalisini ariyolar ilginç

0|2
    0|0
  • Bugün taşıdım koca bir poşet
    Sıkıntı oluyor ya hiç sevmem aslında
    Hafif olsa neyse

0|1
    0|0
  • biryere kalmaya gidiyorsam birkaç parça kıyafeti hangi poşet denk gelirse koyarım valla öyle takıntılarım yok ama market poşeti hariç :D

0|3
    0|0
  • Posetsiz eve gidemem rve ben bakiyorum

0|1
    0|0
  • genelde h sonları gratıs ınıdırımıne ugrayan kadınlar pazartesı ıse o posetlerle gelen erkek ıs arkadaslarımız var :)))

0|1
    0|0
  • Geziyorum. Hem de en ekonomik market ve mağaza poşetleriyle. Yani alışveriş yaptıysam gizlenecek değilim ya.

0|1
    0|0
  • Ben gezerim hic sıkıntı değil ama yanimda kankam varken ona iteklerim sirf agirlik olmasin deyu :)))

0|1
    0|0
  • marka takıntım yoktur, poşetle de gezerim, yorulursam taşıtırım :)

0|2
    0|0
  • Çanta bile taşıyamayan ben poşet asla taşımam 😊

0|1
    0|1
  • market posetıylede gezerım farketmez neyını takıcam

0|1
    0|0
  • 😂 genelde çöp poşeti zorla veriliyor, ama yok ya takıntım hepsi taşıma görevinde işte

0|2
    0|0
  • Iyy gösteriş meraklilari😠

Tabi tasirim poset ne var bunda?

0|1
    0|0
  • Bim poşeti ile gezmem yani hahah 😂

0|1
    0|1
  • Ben nereye Bim poşedi oraya :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Poset kelimesi bile insanlara utanilacak bir sozcuk gibi geliyor. Bir seyi posete koyup tasimak ayiptir. Ya guzel bir canta tasiyip onun icine koyacaksin, ya da bir tarafina sokup oyle muhafaza edeceksin ama asla posetle sokaga cikmayacaksin. Bim, a101, eczane her turlu posetle her yere giderim.

0|1
    0|0
  • Gezerim niye gezemeyeyim ki?
    Bazen çok faydalı bile oluyor yani. Market poşetleri hani içine ekmek koyduğumuz poşetlere nazaran daha sağlam oluyorlar ve içleri görünmüyor.

0|1
    0|0
  • Torba yine taşırım, kolay kolay hiç bir şeyden utanmam.

0|1
    0|0
  • Poşet taşımayı sevmem.

0|1
    0|0
  • poşetle gezmem
    marka olsun marka olması fark etmeez
    bana abes geliyor

0|1
    0|0
  • Pazar poseti tasimaya utanacak haldeyiz

0|1
    0|0
  • bek takılmam mesela dun ıpad air 2 yı a101 posetı ıle tasıdım emınonunden kım ne dusunur onunlamı ugrascam

0|1
    0|0
  • Taşırım, ama doğaya atmam.

0|1
    0|0
  • Hani şu kıçınızı yırttığınız coolluk var ya. İşte hiç kimse akşam poşette evine ekmek götüren adamlar kadar cool değil.

0|1
    0|0
  • taşırım ne olcak

0|1
    0|0
  • Hayatta gezmem posetle neyim
    Giderim alisverisi yapar arabaya doldururum evin onune gelir bosaltirim ne varsa onun disinda isim olmaz

0|1
    0|0
  • poşetin içini dışına getirir öyle taşırım,

0|1
    0|0
  • sevmem

0|1
    0|0
  • Hayatta tasimam

0|1
    0|0
  • Sıkıntı değil ama elimde bişeyler olmasını çok sevmiyorum hareketletimi kısıtlıyor

0|1
    0|0
  • Hayir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...