Kapat

Erkekler, Erkegin bu tavri ne anlama geliyor?

Oncelikle sacmalamadan konuya anlam kazandirirsaniz cok sevinirim.. benim merak ettigim konu şu.. mesela bazen tartisiyoruz hatta ileri boyutlara gidiyoruz. ben cok kotu seyler soyleye biliyorum tbi karsiliginda tartisiyoruz kavga ediyoruz. haliyle küsüyoruz birbirimize. ona hala kizginligim gecmiyor. sonrasinda gec olmus uyuyoruz gidip baska yerde uyumasini istiyorum banane sen git diyor. salona godip uyuyorum uzerinde biraz geciyor gelip yanima uzaniyor. sirnasmaya basliyor. benide cildortiyor sonuc iliski yasiyoruz. hemde herseferindekinden daha atesli. bizki kavga etmisiz. sarilip uyuyoruz. bu sirada hic konusmuyoruz. sabah oluyor ben tekrar dunku kavganin etkisindeyim. oda evden cikarken bana kizgin surat yapiyor. karsilikli yine triplerdeyiz.2-3gun suruyor küsluk. demem oo ki neden siddetli kavga sonrasi erkek asiri sevisme istegi duyar. elde edene kadar vazgecmez. sabah yine kaldigimiz yerden kusluge devam.

0|0
1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni fuckbuddy gibi kullanıyor bu şeyi kalkınca kavga etmeye başlıyor inene kadar devam indirdikten sonra tekrar kavga sen onun boşaltma makinesisin :)

0|0
    0|0
    • Tamam dusunmuyor degilim bazen. ame nikahi basmis ev araba almis hayatini bana adamis cocuk yapmis. kullanma biraz farkli. psikolojik bir rahatsizlik olarak goruyorm sanki

• Obu o zaman sana olan aşkındandır ya evliyseniz :)

Yükleniyor...