Bayanlar kendinizde ugrasmaktan biktiginiz kisisel bakım vs vs nedir? Baylar sizin ugrasmaktan biktiginiz sey nedir?

Bence baylarin yok gibi , peki bayaanlariinnn ooooo yaz yaz bitmez herkes birtane yazsin bakalim kimler neyden şikayetçi. 😄😄

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben 3 gün arayla sakal traşı oluyorum ama hiç bıkmıyorum.
    Aksine sakal traşı olmayı çok seviyorum.
    Traş olduktan sonra bir pamuk yardımıyla cildime gül suyu sürüyorum.
    10 dakika bekleyip güzellll bir nemlendirici.
    Ondan 10 dakika sonra traş losyonu.
    Ohhhhhhhhhhh missss missss
    http://i.hizliresim.com/YJ0kMa.png

1|0
    0|0
    • Ohhh senden iyisi yok :p

• Tesekkurler 😉😉

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bir şeyle uğraşmıyorum

1|0
    0|0
  • Oncelikle hos geldin diyelim )))
    Ben dislerime onem veririm...

1|0
    0|0
  • Kişisel bakım olarak demeyeyimde. aslında vücudumun fazladan genetik açısında kıllı olmam yazın sahillerde toplumun içerisinde bu halde gezmem beni çok rahatsız ediyor ama epilasyon için bir sürü hastanelere gittim paraya geldiğim zaman resmen öksürmekten boğuluyordum 6 seans 600 tl diyorlar. Bide seans başına yani 3600 tl dediler. Toplum içersinde kendimi pek muhafaza ediyorum bu konuda özelliklede yazın.

0|0
    0|0
    • Hic sorma ya kotu bir durum :/ ama epilasyon yaptir bence bu kadar rahatsizsan fiyati ne kadar olursa olsun deger kesin çözüm

• Allaha şükür ki iyiyiz kötü yanımız yok :D kızların zaten sıkıntı hiç bilemiyorum o konuda haklısın. Allah kolaylık versin. Sizlerinde çekmediğiniz çilelerde yok vallaha dertleriniz bitmiyor bakım konusunda :) :)

• Malesef :) demem o ki bunu o kadar takma

• Herşey süper :)) sikinti yok kendime bakmayı seviyorum kendimle barışığım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sac...

1|0
    0|0
  • krem sürmeyi hep unturum o yüzden bıktım

1|0
    0|0
  • saçlarımla uğraşmak çok yoruyor artık kestirmeye de kıyamıyorum :/

0|0
    0|0
    • Fazla uzun gibi evet bence kestir biraz birazcik gec kiyamamayi yine uzar bosver 😄 hem uzun sac modası kalkti :p

• ben uzun saç seviyorum ya kestirsemde çok kısa yapmam zaten annemi ikna etmeye çalışıyorum bugünlerde bakıcaz artık :D

Yükleniyor...