Bir erkek neden penisini göstermek ister?

Arkadaşlar ciddi ciddi soruyorum. Trollemek değil amacım.

Bir erkek düşünün ki, penisini görmemi istiyor. Altına çamaşır giymiyor. Evde doğalgaz olduğundan dolayı şortla geziyor. Karşıma her oturduğunda şeyi görünüyor.

Daha sonra da görüp görmediğimi soruyor. Görmedim diyorum. Oh bir an korktum. Utancımdan yerin dibine girerdim diyor. Ama hissediyorum bilerek yapıyor.

Normal arkadaşım. 24 yaşındayız. Üniversite okuyoruz aynı projeyi yapıyoruz. Birlikte vakit geçiriyor çoğu kez aynı odanın içinde farklı yataklarda uyuyoruz. Güvenimi kırıyor. Merak ediyorum. Mutlu olacak ve onu gördüğümü söylediğimde tatmin olacaksa bunu yapabilirim. Ancak fazlasını istemesinden tedirgin oluyor ve frenliyorum.

Ne önerirsiniz?

0|0
3|43

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakmayın ama siz aynı çatının altına o erkekle girerek zaten bir takım şeylere olanak sağlamışsınız.

Kesinlikle erkek arkadaşınızın niyeti bozuk, ayak yapıyor birde utanmadan.
    Olurda ben böyle bir duruma mecbur kalsam pantalonla gezerim evde ve kızın yatması gerektiği zaman tek başına bir odada yatırırım ve içerden kilitlemesini söylerim.

4|3
    0|0
    • Gerçekten yaklaşımından ötürü tebrik ediyorum seni. Ancak kalmaya mecburum ben. Kyk yurdunda kalıyorum normalde. Akşam kalıp proje üzerinde çalışmamız gerekiyor. Erken dönersek bir işe yaramıyor. Dönemin bitmesine 3 hafta var. Mezuniyet projesini halletmemiz gerekiyor.

Merak ettiğim şu ;

Abaza olduğunu düşünmüyorum. Sadece kendisini teşhir ederek mutlu oluyor olabilir mi? İlla cinsel manalar mı aramam gerekiyor? Ne dersin?

• gördüğümü söylediğimde neler hissedecek?

• Muhtemelen özür diler bir daha ki fırsatı kollar ve başka hamle yapar. :/

Erkekler Ne Diyor 42

• Niyet belli. Düşünmeye sormaya gerek yok. İstediği şey sadece malum konu emin olabilirsin. Karşına alıp konuş, ben sana değer veren arkadaşınım ve sadece arkadaşınım. bana bu şekilde davranman ve yönlendirmeye çalışman bana değer vermediğini ve beni basit gördüğünü gösteriyor. Aptald eğilim, kendini topla yoksa bu arkadaşlık bitecek bugün de. Net sert ol. kardeşinim senin utanmıyor musun gibi gir konuya..

0|0
    0|0
  • Yaş 24.
    Soru ortada.
    Yok yok trol olamaz.
    Olsa olsa beyinde Özür,
    Zihinde bozukluk,
    Algı da absürtluk olur...

TC'nin geleceği emin ellerde...
    Çok sağlam geliyor, gelecek. .

1|1
    0|0
  • Belki sende bir istek oluşturma çabası. Biz de çok projeler yaptık sabahladık ama baksırla / şortla dolaşmadık. Söyle sende, he yerine koymasın seni.

0|0
    0|0
  • Senın canın cekmesını istiyor :D Tahrık etmek

0|1
    0|0
  • Baska bisi ima edio kanks

0|0
    0|0
  • Arkadasım bııak bu proje ayaklarını taciz yiyorsan ve bunu sevmediğini söyleyerek bizede dolaylı ayak yapıyorsan, demekki aslında bu durum çok normalleşmis sende

evden ayrıl kykna git projeyle ilgilenme, evde hadım edilmiş gibi otursun kalsın

0|0
    0|0
  • Cok iyi cok temiz cok Sağlam falan filan diyon da sevgili olun o zaman
    Kadınların Akli nasıl çalisiyor arkadaş ya

0|0
    0|0
  • Ufacık bir fırsat ver ikinizin sonu yatakta bitecek.
    Evden ayrıl ya da aranızdaki sınırı sertçe söyle ona

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 ya ne manyaklar var ya ayni odada yatiyolarms da penisini gosteriyomus da olum siz nasi yetistiniz ya

0|0
    0|0
  • Göstererek senden hamle bekliyor

0|0
    0|0
  • bence olayı akışına bırak ve gördüğünü söyle sonuçta gizlemene gerek yok belki bundan sende etkilenirsin takma kafana akışına bırak

0|0
    0|0
  • sen uzaklaş o evden

0|0
    0|0
  • Bilerek yapiyor acık ve net. Arkadasinizi degiştirin.

0|0
    0|0
  • Amacı seni halletmek belki sende sütyensiz falan dolaşırsan karşılığını bulmuş olacak ve harekete geçecek dikkatli ol frikik verme yanlış anlayıp sana salça olabilir

0|0
    0|0
  • türkiyede böyle kızlı erkekli aynı evde kalma varmıymış be? ateşle barut bir araya gelmiş tabi ki seninle yiyişmek istiyor

0|0
    0|0
  • adam sana ıs atıyor sen hala anlamayıp soru mu soruyorsun..
    Bu kafayla naısl proje yapıyorsun anlamadım

0|0
    0|0
  • sana hallenıyor bu cocuk dıkkat et

0|0
    0|0
  • teşhirci heralde bu arkadaş :D ama bence kesin devamını ister.. :) rahatsız olduğunu belirt bir şekilde..

0|0
    0|0
  • Aklini penisinin ucuna Takmis bir ortaga sahipsin anlasilan , bu proje zor biter demedi deme :))

0|0
    0|0
  • Varsa gay bir arkadasını getir evine, bir kaç gün sizinle takılsın bakalım bidaha gösterebilecek mi :D

0|0
    0|0
  • Takiliyorda olabilir, ikiniz de bekarsaniz bak cocugum pipisine ilgilen sekerim.
    Nolucak ki

0|0
    1|2
  • Sevisin

0|0
    0|0
  • amacı hep daha fazlasını yapmak. seni hazırlamaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Sana yürümüş sende yürürsen samanlık seyran olucak :)

0|0
    0|0
  • Paylaşmak güzeldir.

0|0
    0|0
  • aranızda nasıl bir muabbbet var inan anlayamadım.. :))

0|0
    0|0
  • bence sen o projeden de arkadşından ayrıl

0|0
    0|0
  • akışına bırak

0|0
    0|0
  • abazalıktan, ve ergenlik pskolojisinden çıkamadığından, övünecek başka bir şeyi olmadığından

0|0
    0|0
  • Kafaya koymus zikecek seni

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 3

• Cocuk seks istiyor seks sen de anlamiyorsun

1|1
    0|0
  • Bence daha fazla aynı evi paylaşma görüşmek istemediğini bir şekilde belli et

0|0
    0|0
  • Srn görmemiş gibi yap daha fazla şeyler ister

0|0
    0|0
Yükleniyor...