Arkadaslar aylik besyuz altiyuz lira gibi bir?

Para arttirma durumum var bu parayi yatirim yapmak istiyorum altina falan mi yatirmaliyim yardimci olur musunuz para biriktirmeyi beceremem de pek

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Merhabalar uzun vadeli birikim yapmak istiyorsan dolar almani oneririm, 4-5 sene sonra dolar 3.5 lirayi gececektir kisa vadeli yatirim yapicaksan altina bulasma altinda uzun vade yatirimidir altinda para kaybedersin en mantiklisi fonlar fakat ben dolari oneriyorum sabredersen cunku yatirdigin paranin en az 1/6 sini alicaksin bu cok onemli bir miktar.

0|0
    0|0
    • Uzun vadeli dusunuyorum bende zaten. bu verdiginiz bilgi kesinmi mutlaka dolar almalimiyim? O 600 lirayi unutucam ben cunku her ay yatirmam gerek cebimde kalirsa harciyorum

• Kardesim bak senin paran her ay duzenli yatiracagin turden 1 milyar bile degil senin icin en uygunu dolar olucaktir enflasyon artacak tabiki fakat altina yatirsanda artacak o enflasyon eline gecen bir kaybin olmayacak aksine kazancik olacak para belki deger kaybedecek fakat eline gecen kazanc yine seni en karli dolarda cikarticak sen bilirsin

• Yok hayir ben zaten dolara yatircm onda bir sikinti yok. ben sordum sadece o arkadasa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Dolar al dolar 2016 da dahada yukselecek

0|0
    0|0
    • Dolar hic dusunmemistim ama bakayim arastirayim olmazsa dolara yatirayim

Yükleniyor...