Burada nasıl arkadas oluyorsunuz?

Burada dikkat ediyorum da millet baya baya kanka olmuş gruplasmalar bile var. Nasil arkadas oldunuz ki anlamiyorum. Benimde sitede 1. Yilim geçen ay bitti. Onca soru sordum cevaplar verdim. Ama bugüne kadar hic böyle bir durum olmadi. Sitede tanıştığım hic kimse yok. Bu bir sikayetlenme değil sadece merak ettim?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• İstesen eminim kafa dengi birilerini bulursun. Tanışmak çok zor bir şey değil, zamanla göz aşinalığı dediğimiz olay oluyor zaten görüş altında yorumlaşmalar şunlar bunlar derken eninde sonunda bir 'merhaba' ile tanışmış oluyorsun.

Burada güzel insanlar tanıma şansım oldu olmadı diyemem. Pişman mıyım değilim kıymetli kişiler var gerçekten hala da tanımakta olduğum. Ama bir o kadar da 'keşke tanımasaydım' dediklerim oldu.. Yine de sanırım bir yanım yerinde olabilmeyi çok isterdi. Ne kadar çok kişiyle temas edersen, hayatına bir şekilde değerse bu bir şekilde seni olumlu/olumsuz etkiliyor.

Dışarıdan bakınca senin için burası bir soru/cevap sitesinden ibaret değil mi? Girip zaman geçirip çıkıyorsun. Fakat o kadar çok şey oluyor ki arka planda. Keşke site benim için sadece bundan ibaret olabilseydi, belki de bu yüzden yerinde olabilmeyi isterdim dedim.

Hiç tahmin edilmeyecek şeyler geliyor kulağına, oldukça dedikodu dönüyor, birde bakmışsın hey ben ne yapıyorum burada diyorsun. Ne derin hassas dengeler üzerinde dönüyor bazı şeyler tahmin bile edemezsin.

Her gün, her allahın günü hiç tanımadığım insanlar hakkında dolaylı/dolaysız bir şeyler bilmekten, duymaktan yoruldum sanırım. Bildiklerim omuzlarıma yük misali bindi taşıması zorlaşıyor. Sussan başka, konuşsan başka.

Şimdi ki aklım olsa belki de tek tabanca takılırdım senin gibi. Sitenin ne kadar derinlerine girersen o kadar işler karışıyor ve zevkle şurada iki soru cevaplamaktan mahrumiyet yaşıyorsun.

Değişme derim, tanışma, tanıma, uzak dur herkesten.. kafan rahat eder tavsiyem olsun. Bir noktaya geldikten sonra geri dönüş yaşayamıyorsun çünkü.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• genelde düşüncesiz, zavallı, aciz insanların egosu yüksek insanlara soytarılık yapma durumudur ben böyle düşünüyorum, dostum anlıyacağın samimiyetsiz insanların simimiyetsiz sohbetleri pek önemseme derim ben önemsenmeye değer insanlar değillerdir genelde.

0|1
    0|0
    • O konuda haklısın gecen kizin biri sorusunda "kölen olabilir miyim?" Gibisinden mesajlar geliyor demis. Bu tarz yalaklar arkadas ediniyor daha çok galiba.

• tabikide, aslında bu durumun sebebi ne biliyormusun kültür ve düşünce eksikliği bence bir insan diğer bir insana böyle şeyler söylediği zaman genelde kurnazlık yaptığını düşünüyor, bir insan sadece hayatta tatmin üzerine kurulmuş bir yaşam şekline adamışsa kendini yani o adamın insanlığı şüpheye düşürür kişiyi bir düşünsene sadece başkaları için adanmış bir yaşam kendini geliştirme, yaşam hakkında felsefe birşeylere anlam katabilme ya da bir konu hakkında düşünebilme veya empati hiç yok hayatlarında, tek amaçları insanların sempatisini kazanabilmek oysaki insan olduğunu bile unutmuş kendini kaybetmiş insanlardır. yazık...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• benim de 1. yıl dönümüm 2 hafta önceydi :D
    samimiyet kurduğum kişiler oldu :D nasıl oldu bilmiyorum... kendiliğinden gelişiyor yaw :D
    soruya cevap veriyorsun, sonra bir elektriklenme olursa uzuyor yorumlar sonra başka sorularda karşılaşınca veya görüşlerde yine uzuyor yorumlar derken birden pampa olup çıkıyorsun :D :D

0|1
    0|0
  • Samimi olursa iki tarafta olunur

0|1
    0|0
  • Sürekli gizlisin ya da aktif muhabbet etmiyorsun

0|1
    0|0
  • cogu reelden tanisiyor diye tahmin ediyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...