Niye bu millet bu kadar vicdansız siz benim yanımda olsanız bana yardımcı olurmuydunuz?

Ben birini seviyorum ama çok hoşlanıyorum ondan çocuk bizim köyden odun kesiyodu baltayla bende çok yorulmuştum yanına oturdum bir baktı öyle ama hiç konuşmadı konuşmamasına bisey diyemem zorla kendimle konusturamam kimseyi telefon geldi küfür etmeye başladı teldekine bende güldüm ona çünkü çok komik sinirleniyodu sonra telefonu fırlattı bana daldı bildiğin kolum yara tamda yara yerime yumruk attı parmağımı büktü zaten parmagım çok sıska acıdan sızlıyo şuanda baltayla üstüme yürüdü seni keserim bunla beynini yararım senin deli meli dinlemem keserim seni delisin zaten beynin sakat herkes biliyo bunu dedi yaaa bir insan nasıl bu kadar vicdansız olur siz o anda benim yanımda olsanız napardınız bana yardımcı olurmuydunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sinirli anına gelmişsin boşver adam şerefsizmiş.
    Boşver sen ya ordan uzaklaş, bulaşma bida ona

0|0
    0|0
    • Aynen çok şerefsiz bulasmam zaten daha konuşmamda kimseye söylüyemiyomda benim annem onun annesiyle yakın arkadaş bu sefer söylersem onların araları bozuklur

• Psikopat yaaa manyak ruh hastası üstüme baltayla yürümek ne

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen deli misin

0|0
    0|0
    • Deli değilim hastalıgım var beynimde sorun var sadece bunu onada dedim tamam işte beyninde sorun varsa delisin demek oluyo 2si aynı anlam diyo

• Peki hala onu seviyonmu?

1|0
    0|0
Yükleniyor...