At eti seviyormusunuz? Eğer seviyorsanız lütfen detaya gelin?

Hadi doğruuuu Ptt'ye amaaan işteeee şey doğruuu Burgerkınge :D :D

At eeeeeeşşşş Seniiiiii Çağrıyooooooo :D BurgerKıng :D
At eti seni çağırıyoooooo :D

At eti seviyormusunuz? Eğer seviyorsanız lütfen detaya gelin?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben severim ve yerim. Yiyerek de büyümüş biriyim. Caiz olmadığını sonradan öğrendim, ama bizim memlekette özel kesilmek için yetiştirilen atlar var. Savaşda da günümüzde kullanılmayacağı için bence sorun yok. Önemli olan 'Bİsmillah' ile kesilmesi :)
    Bugün konu etler üzerine mi ne, demin de domuz eti hakkında soru gordum, cevap verdim, uza diye engellemiş agresifin biri ))))

0|2
    1|1
    • O değilde atlara yazık yaaa ben ona üzülüyorum :(
      Bilmem herhalde başka biride mi etler ile ilgili soru sormuş :D

• Burda gizli gorus istiyorum ya

• Denedim de daha önceden gizli görüşe kapatılmış soru gizli kullanıcı görüşüne açılmıyor sanırım yani denedim ama olmuyor

• at mat et olsun :D :D töbeee

0|2
    0|0
  • Gerçek mi bu ya

0|1
    0|0
  • :/ sevmiyorum

0|1
    0|0
  • çok severim 8) burgerde varmış :D hiiçte tiksinmem :) haram değil tadı mütiş niye yemiyimki :D :D

0|1
    0|1
    • Haram değil öylemi iyi oku bence ayeti bir daha oku dinimizde haram at eti yemek mısmıl çünkü geviş getirmiyor

• aynı şeyi bahsetmiştem ayrıntı, incelik olarak :) ayrıntıya girince buluyosun kuran-ı kerimde sadece tek biyerdemi bahsediliyo bir konu sanıyorsun

• Gercek mi bu kuscam

0|1
    0|0
  • 3. foto muthişşş😃

0|2
    0|0
  • Çok abartıldı buda ya.

0|0
    0|0
  • bari sen yapma :D

0|0
    0|0
  • Bidaha yedim :D

0|1
    0|0
    • AFiyet olsun kardeişm afiyetle rahat rahat ye At eti haram değil haram diyen varsa da ayet göstersin göstermiyorsa sallama ben baktım yok :)

• @İffetlimuvahhid benim sana daha sözüm yok ben söyleyeceğimi söyledim.
      Göremezsin çünkü boş gözler ile bakıyorsun azı dişi olan hayvanların tırnaklı dahi olsa yenmesi mısmıl olmayan hayvanların yenmesi koyun keçi inek deve tavuk gibi büyükbaş küçükbaş hayvanların dışındakiler olağanüstü bir durum olmadığı müddetçe yenmesi haram kılınmıştır aç biraz hadis oku kendin yanlıştasın milletide yalnışa sevk etme aman neyse sizinle mi boş kafalı insanlara laf anlatmakla uğraşamam sizin gibiler için çene yormaya değmez

• At daha pahali olmazmiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• atsa yine iyi en azından ne yediğimiz belli ya o bile belli olmasaydı ;)

0|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=cxtZp37mzJY

ATA BENZER YÜREĞİM DERKEN KASTETTİĞİM BU DEĞİLDİ

0|1
    0|0
  • yakında rakip firma coşar
    mchorse menü büyük seçim yanında nal oyuncak hediye

0|1
    0|1
  • Olsada yesek

0|1
    0|1
  • Ben yerim at eti ne de olsa haram değil :)

0|0
    0|1
    • işine gelmeyince kafir olduk hemen aman ye sen tamam bişi demedik pisliğine kuranıda alet etme daha fazlada günaha girme hadisi de yoktan sayma şunuda unutma din konusunda senden daha iyi bilgi sahibi olanlar var bunuda unutma nefsinle şişinme kuranı biliyorsan bunu da bil asla sidik yarışına girme

• Peygamber size ne verdiyse onu alın, neyi de size yasak ettiyse ondan vazgeçin. Allah’a karşı gelmekten sakının. Şüphesiz, Allah’ın azabı çetindir. HAŞR-7

• Burger menüleri ni seviyorum. demek ki seviyorum skşdgjsşfmslf

0|1
    0|1
  • yani koskoca firma koca atı mı beslicek kümeste de ete karıştırıcak yahu nasıl insanlarsınız :)

0|0
    0|1
    • Ne beslemesi oğlum topluyor sağdan soldan yahu nasıl insanlarsınız 😊

• Yarım saattir konuşuyordun ne oldu şimdi mi aklına geldi muhatap olmamak siz böylesiniz işte kendinizden daha üstün çıkan biri gördü mü cehaletinizi açık etmemek için u dönüşü yapıyorsunuz.
      Ardından yapacağın görüşede yav he he görürsem söylerim diyorum amcana da selam söyle diyorum

• bir sus allah aşkına ne boş konuşuyosun kendi kendine çeşitli triplere giriyorsun ya. cahil olan belli burada ezbere boş boş çene çalıyorsun seninle mi baş ağırtıcam allah aşkına madem almıyorsun etmiyorsun sana ne milletin yediğini sen mi çıkartıyorsun otur aşşağa bir yazıyorsun dönüp bir daha başlıyosun boş boş konuşmaya. gittin fabrikada gördün mü atı keserler ken burada caz yapıyorsun haydi kesiyorlar varsay yemezsin oturrusun aşağa arkadaş

• Oyş sevmem mi kanks

0|0
    0|0
  • Oo en sevdiğim :D

0|0
    0|0
  • Sturbucks'ta fil b. ku kullanıyo asd onu da içenler dusunsun

0|0
    0|0
  • Etleri aldıkları firma kimse ona laf etmek lazım. Lahmacunlarda at eti yemedik sanki yıllarca bilmeden. Çok abartiliyor bu durum kim laf ederse etsin 3 gün sonra yine orayagidiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...