Herkesin yorumlarını bekliyorum? fazla hakaret etmeden?

cinsiyet değiştirmeyi mantıksız buluyorum. Allah seni kız bedenıne uygun görseydi kız yaratırdı nıye sonradan değişebilir bir insan. bence çevredekilere , büyüklere özentilikten.5-6 yaşta karar verılen bu cinsiyet değiştirme baska nasıl açıklanabılır kı. daha çocuksun ve cevrendekıler sana örnek oluyor. bir bakıma da hastalık olarak diye de düşünüyorum ama bence seçim işte insanların işine öyle geliyor. sen kendini bişeye inandırırsan o olursun zaten. yanlıs mıyım arkadaşlar herkesın yorunmlarını beklıyorum? benim bişey alıp veremediğim yok onlarla ama bana saçma geliyor. ya da can sıkıntısı kisılık arayışları veya kimlik bunalımından kaynaklı olduğunu da düşünüyorum. ama kesınlıkle normal bır durum değil.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan herşeyden etkilenen bir yaratık. bazen düşüncelere yenik düşer. ve sonra yaptığına pişman olur. yapcak bişey yok onların kendi kararları. bu konuyu çok araştırdım. pişman olan çok var. ama iş işten geçti, hele ki ameliyat olduktan sonra, geri dönüşü zor.

0|0
    0|0
    • kesıınlıkle hele ki yaşlandıkları zamanı düşünemiyrm

Erkekler Ne Diyor 4

• Fikirler tartışılmalı..
    Saygı duyarım fikrine, şahsen bende karşıyım.
    ALLAH'ın emaneti sonuçta böyle birşey hıyanet olur..

0|0
    0|0
  • Tenekeyi istediğin kadar parlatsan da ALTIN olmaz.

0|0
    0|0
    • sorun o değil bu düşünce nasıl doğru gelebiliyor onlara anlamıyorum

• Yav bacım saat 8. Cinsiyet değiştirmeye niyetin yoksa napcan milletin cinsiyetini dini boyutunu falanı filanı. Boşver sen takılmana bak yaa

0|0
    0|0
    • ben bu saatte uyanıyorum napalım?

• Tamam biz de bu saatte uyanıyoruz. Onda bir sıkıntı yok. Sorun sabah sabah takıldığın mevzuda.

• Yaptıkları sadece sapkınlık Allah ıslah etsin onları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...