Turkiye ekonomisi size gore şu an nasil? Memnun mu sunuz?

Yurtdisinda kaldigim icin cok fikir sahibi degilim, Turkiye'ye dönmeyi dusunuyorum!!! şu an ki Turkiye 'deki ekonomi nasil? Memnun mu sunuz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gelme paranı cakallara kaptirma. Daha dün karşılıksız çek karnesi açıklandı okumadin mı az dünyaya bak bura müslüman ülke. Müslüman ülke demek cahillerin ülkesi demek. Adamı ayakta götürürler başına her şey gelir.

0|0
    0|0
    • Maalesef hic kimse nerdeyse muslumanligi yasamiyor islami kotuleme insanlari kotule

• İnşaat sektörü bankacılık sektörünün iteklemesiyle şimdilik iyi. Kredi faizleri şimdilik 20 yıllık mortgageler için iyi. Ama fed faiz artırımına gidecek yakinda, açıklama yaptı, bizin gibi gelişmekte olan ülkelerdeki kredi faizleri artacaktır ve bu artıştan en çok uzun vadeli konut kredileri etkilenecek ve inşaat sektörü de krize girecektir. Ardından gelsin devalüasyon.

• Sagolasin kardesim cok aciklayici olmus

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Dolar olmuş 3 TL Terör ülkemde okulları kapattıriyor. Bütün komşulariz ile dusmaniz siyasetciler halen başkanlık peşinde. Bizi düşünen mi var. Nasıl memnun olalım.

0|1
    0|0
  • Her sey acayip pahali ya

0|1
    0|0
  • Turkiyede yapacagin islere bagli bu dediginiz. bulundugunuz ulke neresi ki ona gore kiyas yapabilirdik

0|1
    0|0
  • Su an ekonomik olarak zorda olsakta tek hukumet arti bizim icin ileriye donuk yukselis bekliyorum

0|0
    0|0
    • Valla bende bekiyorum ama bir toparlama sureci var sanki o hukumetin kurulamadigi zamanin toparlamasi mi onu da bilemiyorum ama insallah iyi olacak diye dusunuyorum

• Tabikide supheniz olmasin

• Vekil olarak doneceksen super.

0|1
    0|0
Yükleniyor...