Türk erkeklerinin çoğu neden ince yapılı ve kısa boylu?

Genelden bahsediyorum. Dış ülke erkeklerinde bir çok yapılı adam olduğunu söylersek bizim erkekler neden ince yapılı kısa boylu?

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepiniz uzun ve yapılıysanız sokaktaki adamlar gökten mi iniyor anlık olarak anlamadım :D

0|0
5|42

En İyi Erkek Görüşü

• Boy olarak yapacakları bir şey yok, ellerinde olan bir şey değil. Ama cılız olmaları kendi suçları. Kendilerine baksalar spor yapsalar onlar da yapılı olur.

0|0
    0|0
    • Evet kısa boylu bir arkadaşım bir kaç yıl içinde çabalayıp yapılı birine dönüşmüştü

En İyi Kız Görüşü

• güncellemeye gülüp gidiyorum :) süper espri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• genel olarak araplar türkler yani islamiyeti kabul etmiş çoğu insan kısa boylu zayıftır yani genel olarak 180 altındadır he diyiceksiniz ki uzun boylu insan yok mu tabiki var yani ama genellemeye bakarsak 170-175 ee bunun nedeni ne dersemiz de domuz eti domuz etinde aşırı şekilde büyüme hormonu bulunur ve buda insanları hayvan gibi olmasına neden olur yabancıların çoğunun 190 185 195 kilolu olmasının sebebi bu yani bizim bir abi vardı 185 boyunda california gitti diyor kendimi kısa hisettiim herkes benden uzundu

0|0
    0|0
  • kadınlarda kısa boylu biraz

0|0
    0|0
  • 1.80 boy 85 kiloyum ve Türküm. Omuzlarım geniş her yerim geniş. Akrabalarımda aynı. Ölçün nedir ince yapı kısa boydan kastın nedir? Ortalama aldığın hollandalılarsa onların kadınları bile 1.80 den başlıyor. : )

0|0
    0|0
  • Allah vergisi uzun ve kalıplı arkadaşlar da çok bence haksızlık etmeyin. Özellikle iyileşen sağlık hizmetleri, beslenme imkanı ve spora olan ilgi arttığı için yeni nesillerin çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Zaten araştırmalar da bunu gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Bu soruna tepki olarak geldim

#TürkErkeğii

0|0
    0|0
  • Nimiş garii bu, japonların çoğu kısa boylu adamlar teknoloji dev'i önemli olan akıl dışa bakma, bizim türklerde'de kafa var ama icraat yok yoksa bizde iyiyiz akıl konusunda 👏🍻🚬😎

0|0
    0|0
  • 1.86 boyunda 85 kilo L-xl giyen bir Türk evladıyım bir sorun varsa burada o da senin bakış açında sanırım 👍

0|0
    0|0
  • kızlara göre ayarlanmıs :D

1|0
    0|0
  • Eziğiz biz beğenmeyen almasın

0|0
    0|0
  • Turk kizlarinin niye cogu kisa boylu ve kotu vucutlu?

0|0
    0|0
  • bunlar göreceli.. neye kıyasla?

0|0
    0|0
  • ben kısayım ve obeze yakınım

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/v82QlR.jpg Uzun Ve Yapılıyız Sıkıntı Yok Artık Dış Ülkeleri Övmeyin :D :D

0|0
    0|0
    • Ülkenin tüm erkekleri senin gibi mi peki :D

• 2 Kişiden Biri Artık Sporla İlgileniyor Yakında Herkez Terminatör :D :D :D :D

• Şükür ki değilim.

0|0
    0|0
    • Evet tabi yapılı olanlarda var

• türk erkeği de türk kızı da

türk erkeği ve türk kızının imalatı

0|0
    0|0
  • biz neyiz :) valla yeni nesil de artık deve gibi

0|0
    0|0
  • Çinde daha da küçük hep allah vergisi

0|0
    0|0
  • 181 yeter domuz yemiyoz yabanci kizlarda en az 170 siz 160

0|0
    0|0
  • 193 195 boyundayım 100+ kiloyum

0|0
    0|0
  • İnce mi :D Ehehehehehe.

0|0
    0|0
  • çünkü spor yapmıyoruz

0|0
    0|0
  • domuz etinden.

0|0
    0|0
  • Şahsen bunu kabul etmiyorum :D boyum standart diye düşünüyorum ve bana yetiyorda

0|0
    0|0
  • Allah nasi yarattiysa oyleyiz napak yani

0|0
    0|0
  • Ona bakacak olursan yurt disindaki kizlarin %99 u mankenngibi nolcakkkkk?

0|0
    0|0
  • genetik bir şey, bu konuda okumalar yapabilirsin keyifli bir alandır genetik alanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Evet bende işin o kısmını öğrenmek istiyorum. Yorumda atarlananları anlayamadım bu yüzden

• Yani öyle bir şey öğrenmek istiyorsun ki üstüne cilt cilt kitap yazılır. Bir çok faktör var ama çok kafaya takmamak lazım insan olarak zaten yeryüzünde yaşayan tüm canlıların %95'inden daha iri daha büyük daha heybetli yapılıyız atarlanmaya gerek yok

• Benim boyum yerinde kemikliyimde

0|0
    0|0
  • güncelleme durumu özetlemıs burada herkes öyle :D

0|0
    0|0
  • acaba bu kızlar neden yer fıstıgı gibi türkiyenin genetik boyumu :) rus kızlar neden at gibi peki:)

0|0
    0|0
  • yeterince katkınız oldugu icin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 4

• boy diyince aklıma şu geliyor 170 boyundaki kız 180 istiyor 160 boyundaki kız 180 istiyor 150 boyundaki kız 180 istiyor :D bence sorun kızlarda erkeklerde değil :D :D

0|1
    0|0
  • Uzak dogu dıştan sayilmiyor mu panpa :))

0|0
    0|0
  • Çekinik genliler

0|0
    0|0
  • Sulak yerde büyümediklerinden :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...