Lütfen bu konuşmayı yorumlar mısınız (ihtiyacım var arkadaşlar gerçekten bir bakın) ?

Ben bu kızla arkadaşlığımı yavaş yavaş bitiriyorum. Sizce haksız mıyım yani ben ne anlatıyorum onun ne dediğine bakın sizce de arkadaşlığımı bitirmeli değil miyim?

Aşağıda da yazı var lütfen okuyup cevaplayın
Lütfen bu konuşmayı yorumlar mısınız (ihtiyacım var arkadaşlar gerçekten bir bakın) ?

Daha önce de Ramazan ile ilgili bir mevzu olmuştu ve Ramazan'ı savunmuştu. Konu şu şimdi Ramazan bana küfürlü mesaj atıyor 4 farklı yerden ve ben sinirlenip tersleyince telefonla arıyor sonra yanındaki çocuk alıyor telefonu sinir bozucu nir şekilde konuşuyor (aşağı gel, konuş, sus konuşma gibi şeyler söylüyor) Ramazan da arkadan gülüyor duyuyorum. Bunu bu kıza anlatınca kız sen çok alıngansın, haksızsın demişti. Halbuki Ramazan benden özür diledi ama kız hala onu savunmaya devam ediyor. Üçümüz de üniversite 1. sınıf öğrencisiyiz ve aynı anda tanıştık. Sevgili falan değiller öyle düşünmeyin.

Sizce ben bu kızla arkadaşlığımı bitirmeli miyim?

Güncellemeler:
Qq

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğin dallas ya :)

0|1
    0|0
    • Dallas diziydi herhalde ama pek bilmiyorum :)

Görüşünü söyler misin lütfen

• sen haklısın gayet açık, sallama böylelerini

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Mal mısın olm sen kız kötü bişey mi demiş de arkadaşlığını bitirecen görüşünü belirtmiş hem arkadaşlık bitirmeyi düşündüğüne göre kız doğru söylemiş alıngansin

0|0
    0|1
    • Ben ne diyorum o ne diyor baksana
      Hem o durumda neden bana alıngansın diyor biri sana küfür edip daha sonra arayıp dalga geçse arkadaşıyla birlikte sen kızmaz mısın?

• Ramazana yemek yedirmeden gelme.

0|0
    0|0
    • Yorumla lütfen arkadaşım sadece görüşünü söyle gerçekten ihtiyacım var

• Haklısın demiyorum görüşmek istemiyorsan dediğimi yap yani tam olarak bitirme muhabbeti selamın olsun manasında

• Anladım öyle yapacağım pek konuşmayacağım

Yükleniyor...