Tecavus oldum, evlenebilir miyim?

olayin olali 1 hafta oldu. Universite cikisinda aniden noldu bilmiom ama arkama biri gecti ve mucadelle etmeye calistim. Asinda guclu birim ama bayiltimi bilmiom ama uyandimda baska yerdeydim. Uyandimda ustum yirtikti ve alt taraf cok kaniyodu. Yabanciyim ve katolikim , ama din deistirmeyi dusunuyom muslumana. Sadece sorum o ki musluman biri evlenirmi benle bundan sonra? Benim hattam var baska birileriyle takilsaydim olmazdi biliyorum ve birine søylemelim?

Güncellemeler:
Bosverin coku trolledimi saniyo... Ciddi alinmamakta køtu neyse
Dalga gecen nie var, kendimi køtu hissediom. Umrumda oldunu sanmiyom artik, katolik olarak intihar tanriya karsi ama siz bile inanmiyosa belkihic kimse inanmaz :/

0|0
6|53

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• tell me clearly what u lived then I will tell u my opinion about this. if u re from sverige, seriosly, ur english must be level of high..

0|1
    0|0
    • ooo fazlaca troll kokuyor buralar. ıngılızceyı dogru duzgun konusamıyorsunuz bıle :) ben norvec ve ısvec arasındaki farklardan bahsetmedım sıze. orada kullanılan ıngilızce sevıyesınden bahsettim. duzgun bır ıngılızce ıle cevap beklerken tersı oldu, durumunuz anlasıldı fazla soze gerek yok :) bır ısveclı asla boyle ıngilizce kullanmaz. isabetlı sallamasyon uzerınde bıraz daha calısın.

• Norvecliyim ve inglizcem iyi ondan sus kendinki berbat😂

Erkekler Ne Diyor 52

• fehem abiden yav he he yi dinleyelim :)

https://www.youtube.com/watch?v=8rUeGZIFHiI

1|0
    1|0
    • Ciddi bisey soruyom ve yaptin sey

• Polise gittinmi kurban

0|0
    0|0
  • Bu zamanda kızların tecavüze uğradığı iddiaasına müslüman erkekler inanmıyor. Seni böyle kabul eden erkekler olabilir ancak dindar bir erkek kabul etmeyebilir. Bakir erkek ise takıntılıysa kabul etmez. Takıntılı olmayan bir erkek kabul edebilir. Ama sen yinede darp raporu alıp, savcılığa suç duyurusunda bulun ki, temize çık. Yanına kar kalmasın şerefsizin..

0|0
    0|0
    • Bakiremi hic bozmadim, doktora gittim o gun ve elimde tecavus olduma dair belge var testlerden sonra ortaya cikti.

• Arkadas toplumda bakire olan tek bendim 18 yasindayim

• Hmm gerçekten seni tebrik ederim büyük bir başarı. Sen o tecavüzcüyü savcıya ver takma kafana. Sarışın güzelsen kesin evlenirsin.

• islam seni bu durumda yargılamaz.

ama evleneceğin adam seni yarglarmı orası zamana kalmış bir durum.

0|0
    0|0
  • evlenebilirsin artık şu fikirleri bırakın kafanızdan müslüman ya da değil önemli kısım karakter tir. Böyle birseyle karşmana üzüldüm ancak Tecavüze ugradıysan polisle görüşmen lazım ayrıca DNA örneği aldırsaydın keşke. Umarım bu olayın sende bıraktıgı etkiyi kısa zamanda atlatabilirsin

0|0
    0|0
    • Aldirdim doktorda rapor

• maşallah türkçeyi benden iyi konuşuyorsun. Bir an önce elindeki raporla polise başvur yapan cezasını ceksin. DNA örneği her zaman geçerlidir. Ayrıca bir psikolojik destek almanda fayda var. Evlenme yerine bence öncelikle universite olayına odaklan.

• Tessekurlar anladim

• Evlenebilirsin.. Kendi isteğinle olan bir şey değil ki.

0|0
    0|0
  • polise söyle

0|0
    0|0
  • Nice story bro

0|0
    1|0
    • Yalan atmadan haksiz yere gelmek

• @amoun sence evlenir mi :))

0|0
    0|0
  • Derdini öyle heryerde anlatma sıkıntı yaşarsın. ;)

0|0
    1|0
  • tecavus oldum ne ya duyanda sırpskindeki gibi gözünden beynine kadar şey yaptılar sanacak şu olayı bari trollemeyin

bir de din olayını katmış senin o allahını

ya s*ktiret olum can niye sinirlenion a* kendine gel

0|0
    0|0
    • Ciddiydim... :/

• Anladim tessekurlar yardim icin

• np kendine dikkat et buralarda

• Yabancı birisi trollemekten anlarmı bilmiyorumda her neyse bacım.
    Dinimize hoşgeldin diyorum , evet evlenebilirsin bunu dert edinme kendinden eminsen.

0|0
    0|0
  • Problem olmaz , yalnız tedavi gör piskolojik.
    Çünki teninden iğrenme gibi şeyler yaşamamalısın asla..
    Yüksek öğrenim gören erkekler bakirelik önemsemez.
    Evlilikte aldatmaman batı eğitimi almış müslüman erkekler için yeterliolabilir.
    Çok bağnaz kesim direk dokunulmamış arar."Bu gönlü kırılmamış olmasıdır."
    Yalnız sonradan laf söylememesi için bakir erkekle evlenmemeni tavsiye derim.

0|0
    0|0
  • dostum sen acilen polise gitsene..

0|1
    0|0
    • Bisey yapabilcek sanmiyom? Kisiyi gømedim

• ya sen gitsene polise.. çevrede kamera vardır bişi vardır.. uyandığın yere güvercinler götürmedi ya seni.. sen git polise anlat durumu.

• Artik gec karar aldim

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • İslamı sec zaten affedilirsin ha mğslüman biri senle evlenirmi neden evlenmesin yeterki siz birbirinizi tanıyın sorun olmazı

0|0
    0|0
  • Evlenirsin

0|0
    0|0
  • ozel seylerini neden anlatiyon yalanci

0|0
    0|0
    • Yalnci olsaydim keske ama deilim

• Konuşmalarından gerçekten Türk olmadığın belli. Yani ne desek boş halen böyle hayvanlar var bu memleket te en iyisi bir an önce unutmaya çalış ve evliliği değil önce kendini hayatını düşün.

0|0
    0|0
  • evlenirsin takma kafana

0|0
    0|0
  • tecavüze ugramana üzüldüm ama bu durumu unutmaya çalış ve seni gerçekten seven biri olduğun şekilde kabul eder.

0|0
    0|0
  • oldu ya sen git başka dini yaşa sonra götün sıkışınca ben müslüman olsam beni alan olur mu olmaz ya seni kimse almaz alan gavattır zaten yanlış anlaşılmasın durumuna gülmüyorum dalga geçmiyorum çok kötü bişey geçmiş olsun Allah kimseye yaşatmasın ama sen burada milletle dalga geçiyosun gibi bir durum var yani

0|0
    1|0
    • Katolik dogdum, 18 oldum bu yil ve artik kendi kararimi alabilirim

• sanane bilader müslümanlığın kapı bekçisimisin isteyen girer isteyen çıkar kendine göre kendi çapında yaşa dinini

• @Fetisist34 he ya öyle yazdıklarımı oku ondan sonra konuş

• Senarist ol sen

0|0
    0|0
  • Bizde kullanılmışı ya çöpe atarlar ya da hurdaya verirler mutlaka geri dönüşüme gider.
    Giderin varsa

0|0
    0|0
  • valla işin çok zor, buna kimse inanmaz

0|0
    0|0
  • gel evlenelim :)

0|0
    0|0
    • burada ciddiyim

• tamam ciddiyim. seni beğenirsem evlenebilirim. bu yaşadığın şey senin elinde olan bişi değil

• Evlenirsin tabiki

0|0
    0|0
  • Buraya bide dikilmeden gelinde bizde kimin ne olduğunu bilelim hep dikilen buraya geliyo burası siginma yerimi yoksada bizede verin okadar dert dinliyoruz

0|0
    1|0
  • Yok sakınca evlenmek sen. Kararımca caizdir benim. Buldurcuk buldurcuk bukdurcuk.

0|0
    0|0
  • Açun api pizde döştlanddan geliyoss.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 5

• herkese söylemek zorunda değilsin. elbette müslüman biri seninle evlenir. bizim dinimiz katolik hristiyanlar kadar sert değildir.

0|0
    0|0
    • Alakasi yok herkeze søyleme gizlilikteyim farkinda sen

• farkındayım canım. demek istediğim günlük yaşantında herkese söyleme gereği duyma diyorum.

• Yabancilar bu kadar karışık yazmaz isviçreliyim troll soru boş geçin

0|0
    0|1
    • Isvicede konusurum sana norvece benziyo cok

• Zaten norvecliyim

• Norvecli olmadima inananlar istersenis passaportumu atiyim kullani adimla ustunde

• Voldtatt?

0|0
    0|0
    • Ja, er du norsk?

• onemli olan kotuyken guldurebilmek keyfine bak

• @mode007 tessekurlar yeniden

• sen var keyfine bakmak bulursun birini
    çok akan kanını sileyim b en yavrum:D

0|0
    0|0
  • Ya bir dittir git bekaret bu ülkede önemli bir kere senin buna takılmaman gerekio trol olduğun her yerden belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...