Kadınların birbirine yaptığını kan davalılar birbirine yapmıyor sizce de öyle mi?

Abi durduk yere bile sırf kıskandığından kaşını gözünü beğenmediğinden kötülük yapabiliyorlar... Kadınların birbirine yaptığını Amerika Irak'a yapmadı ya... Niye böyle niye çekemiyoruz birbirimizi bu nefret niye?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Harbi ya kadınlar neden böyle sırf bu yüzden dünyayı erkekler yönetiyor düşünsene kadınların yönettiğini gaza gelip birbirlerine atom bombası atarlardı ya

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cunku seytandan beteri net.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadınların hüküm anlayışı aslında erkeklerden daha baskın olduğu için. Erkekler belli bir bölgeyi belli bir süre domine etmek isterler ya da bunun için çalışırlar. Ayılar gibi, ya da köpekler gibi diyelim. Kadınlar kedigiller gibidir. Evinde bir kedisi olanlar bunu daha iyi anlarlar sanırım. Evde kedin varsa, ev onun evidir, o senin sahibindir. Pek çok şeye katlanamaz. Hele ki başka bir kedinin varlığına asla!

2|0
    0|0
  • Katılıyorum. Kadınlar arası kıskançlık had safhada.

1|0
    0|0
  • Kadinin en buyuk dusmani yine kadindir..

2|0
    0|0
  • 9 koyden kovarlar simdi seni

2|0
    0|0
  • Kadınlar çok acımasızdır

1|0
    0|0
  • bazen gibi öyle :)

2|0
    0|0
  • Kucucuk kizlarda bile ayni problem var valla. Isiniz zor yanı👌

2|0
    0|0
  • oooooo kadın mı dedim ben 10 metre öteye gidemmmm :D

2|0
    0|0
  • Saçmalık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç yapmadım.

1|0
    0|0
  • Her kadının olmasa dahi çoğu kadının doğasında var bu. Kıskanmak yerine eksikleri kapatmayı bilmiyoruz. Güzellikle her şeyi elde edebileceği düşünen tipler türedi bir de. Şu dönem zihni boş kadınlar çok ne yazık ki. Güzelliğin yoksa zekan vardır. Zeki olduğunu düşünmüyorsan bir yeteneğin vardır. Kendinde olmayanı kıskanıp topa tutmak yerine kendinde olanı geliştirmeyi bilmiyor çoğu hemcinsimiz.

1|0
    0|0
  • çünkü akılsız kadınların tek derdi birbirlerine üstünlük taslamak yok sen benden daha güzelsin yok eğitimlisin yok işin daha iyi. kadınların tek derdi bu başka birşey değil yani kıskançlık. bu yüzden kadınlar birbirini ezip psikolojik baskıda bulunuyorlar. ben bunlara çok maruz kaldım.

2|0
    0|0
  • Ben hemcinslerimle pek anlaşamam. Erkek olunca ortamda dünyayı unutan insan arkadaşım olmasa da olur.

2|0
    0|0
Yükleniyor...