Arkadaşlar çok önemli bakar mısınız lütfen?

Arkadaşlar annem bana PTT'nin kargosu ile geçen hafta Salı günü bana ıspanaklı börek gönderdi ve bana Cuma günü ulaştı... 5-6 arkadaş biz biraz yedik bende bir parça En sevdiğim arkadaşıma ayırdım, ama yememiş oda arkadaşına vermiş, arkadaşı da yerken içinden bu cam parçası çıkmış... Annem bu böreği yaparken; Suda bekletilir, süzülür, çırpılır, doğranır, pul biberle harmanlanır öyle hamurun içine serpilerek konur... Bu işlemlerden geçerken annemin eline takılmamış olması imkânsız... Ayrıca PTT'ye verilirken X-Ray'den geçiriliyor, cam sonuçta, parlaması gerekiyor... Ama ondan da temiz olarak geçmiş, o an içinde olmuş olsa kesin olarak parlar... Üstelik bizim evde de yeşil renk kırılacak bir cam yok... Soda içen de yok... Bu cam parçası bu böreğin içine nasıl girmiş olabilir?
Arkadaşlar çok önemli bakar mısınız lütfen?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• 10 puanlık uzman sorusu sormuşsun.:) Annene sor kırılan yeşil bir cam oldu mu diye o sana söyler.

0|0
    0|0
    • Sordum ve o gün kırılan bir şey olmamış, üstelik bizim evde o renk bir şey yok...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Direkt aklma gelen arkadaşn arkadası tarafndan kasten konulması ufak bişey olsa anlıcam da bunda kasıt var.

0|0
    0|0
    • Bence de kasıt var ama kimsenin hakkına giremem... Şu an yemin ediyorum beynim durdu, açıklayamıyorum bir türlü olayı kendimde...

• Oha nasıl bişey o ya birazcık byuk gibi ama benCEE kargo yu getirenler soda içiyo du 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Bu da dalga geçilecek bir konu değil... Arkadaşımın ağzı paramparça oluyordu... Son anda çiğnerken farketmiş... Rica ediyorum bir tahmininiz varsa buyrun söyleyin...

• Yok hayır dalga dgil ne biliyim çok değişik ya olamaz yani eğer evden gelmediyse
      Kasıtlı bir düşman falan var mı yani ondan olabilir

• Ondan şüpheleniyorum ama bu resmen öldürmek ya... Mantık üzerinden düşününce evden gelmediği kesin... Üstelik böreğin üç tarafını ısırmasıyla ağzına cam parçası gelmiş... Daha da kasıtlı yapılmış düşüncesi ağır basıyor...

• ebenin şeysi sizin yediginiz haltı biz ne bilek

0|0
    0|0
    • Tahmin edebilirsin dimi? Bir fikir ortaya koyabilirsin meselâ... Şöyle olmuş olabilir, böyle olmuş olabilir gibisinden birşey diyebilirsin mesela dimi?

Erkekler Ne Diyor 6

• uzaylıların bir oyunu olabilir...

0|0
    0|0
  • ya bunun neresi önemli

0|0
    0|0
    • Senin için önemli değilse yorum yapmayacaksın aslanım, burada arkadaşımın ağzı paramparça oluyordu... Benim için önemli, anladın?

• Ooo abi çok irkildim ya :D

• annen böreğe kabarması için soda dökmüştür şişe kırılmıştır düşmüştür sonra böreği alüminyum folyoya sarmıştır xraydende folyo yüzünden gözükmemiştir orda çıkmıştır işte

0|0
    0|0
    • X ray ışığı folyoya çarpıp geri döner, karşı tarafa ulaşmadığı için öter... Üstelik paketi ben açtım alüminyum folyoya sarılı değildi... Üstelik arayıp konuştum olayı öğrendiğimde, annemin de soda kullanmadigini biliyorum...

• Hacı birisi şaka bile yapacak olsa bunu aklı selim bir insan yapamaz herhalde...

• valla bilemem orasını ağacım dua ette kimsenin boğazına girmemiş o zaman b*ku yerdin

• Arkadaşına sor diger arkadaşına ayırmış yaa..

0|0
    0|0
    • Sordum ama onun da hiçbir şeyden haberi yok... Öyle bir insan da değil yani... Oda arkadaşına kimse böyle bir şey yapmaz, ayrica oda arkadaşıyla bir sorunu da yok...

• Arkadaşımın ağzı paramparça oluyordu
    en sevdiğim arkadaşıma ayırdım, ama yememiş oda arkadaşına vermiş, arkadaşı da yerken içinden bu cam parçası çıkmış
    sonuç:troll

0|0
    0|0
    • En sevdiğim arkadaşımın arkadaşı da benim arkadaşım... En sevdiğim arkadaşım yola gidecekti yolluk olsun diye ona ayırdım o da yememiş oda arkadaşına vermiş... Troll yapacak yaşı geçtim ben...

• Düşmüştür bir yerlerden.

0|0
    0|0
    • Ama böreğin içinden çıkmış ve babam da annem de ordayımış, börek yeri serilen sofra bezinin üstüne açılan hamurun üzerine koyuluyor... Evde olduğuna inanmıyorum... 2 gündür aklımı kurcalıyor... Mantık olarak açıklayamıyorum kendime... Birisi kasıtlı olarak yapmış gibi geliyor bana ama bildiğin öldürmeye teşebbüs...

Yükleniyor...