Bir kıza küfretmek?

Gayet açık annem bir erkek bir kiźa ki ( bu kiź benim ) küfredyrsa ne cevap vermeli? Işim geregi cagri merkeznde çalışyrum gelen telefnlardan çok küfür dyrum. A ye i ye i ķufur ogrendm buyrun sizi dinliorum ben de mi küfredeyim yoksa napaym?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• yazdığını tam anlamadımda arayıp küfür ediyorlarsa ıp adresiniz tespit ediliyor hakkınızda gerekli işlem yapılacak filan de korkarlar :D

0|1
    0|0
  • küfredene küfrederek karşılık vermek bir şeyi çözmezde, bütün stresli meslekler için çalışırken depolanan stresin bir hobi aracılığıyla vücuttan atılması tavsiye edilir. Aksi takdirde gelsin mide rahatsızlıkları, kardiyo-vasküler rahatsızlıklar falan filan

0|0
    0|0
  • terbiyesizliğin lüzumu yok, kendinize gelin. diyip telefonu kapatın. hep aynı kişiye denk gleirseniz, başkasına yönlendirin.

0|0
    0|0
  • iyi kızlar asla küfür etmez güzelim :D

0|0
    0|0
    • Öyle de bir güzel ettiriyorlar ki ne iyisi kalıyor ne güzelliğin:))))

• Edebilirmisin edebilirsen et

0|0
    0|0
  • önce bir düzgün yazmasını öğren sonra soru sorarsın

0|0
    0|0
  • Direk mudure yonlendiriyorsun yapacagjn sey bu

0|0
    0|0
  • Bendede aynı durum olmuştu çağrı merkezinde çalışırken adamın biri çok küfür etti en son dayanamadım düm düz gittim sonra bir baktım herkes gülüyo bende güldüm. :D

0|0
    0|0
  • sende et stres atarsın :D

0|0
    0|0
  • Kadinsi kufurler var bunun icin onlari kullan

0|0
    0|0
  • İşi bırak sanki mecburmusun bu.. ların kahrını cekmeye

0|0
    0|0
    • O işler o kdr kolay olmuyor ne yazık ki sayelernde yeni küfürler ögrenyrum ne güzel. d

• Alışmış kudurmustan beterdir derlerde inanmazdım :)

• Eder onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seviyesizliğinizi gösterdiğiniz için teşekkür eder ALLAHtan belanızı dilerm de kapa yea 😀

1|0
    0|0
  • anneye küfür edilir mi saçmalama bee, o sana etse bile sinirle etmiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...